Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kinek milyen volt az elso bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az elso bi kaland? Irjatok le bovebben legyszi

Figyelt kérdés
Szex,bi

2020. febr. 27. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sosem jártam buliban, azóta nem is voltam

én eléggé visszahúzódó vagyok és nagy nehezen rávettem magam, hogy ismerkedni menjek, de nem a várt hatást keltettem

egy hozzám hasonló feminim pasi elkezdett velem beszélgetni, meg megfogta a vállamat, karomat, izzunk

aztán meg elhívott a wcbe, hogy nekem nem kell-e

aztán leszopott, azóta nem verjük nagy dobra, de járunk

2020. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kovpet ***** válasza:
100%
Voltam nővel is meg férfival is, de bi kalandom sajnos még nem volt. Kétszer már majdnem, de csak nem jött össze a végén.
2020. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor először felmentem hozzá akkor gondoltam magamban inkabb gyorsan visszafordulok és hagyom de aztán mégis belevágtam.elöször nagyon furcsa érzés volt megfogni egy pasinak és bekapni de aztan elkezstem élvezni és azóta is folyton vágyom rá.25f
2020. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egyik ismerősömmel együtt mentünk prostihoz. Mikor ő a seggébe rakta a csajnak én meg a puncijába, akkor éreztük egymás farkát :D

Meg mikor egyszerre szopott minket, akkor összesimította a makkunk, stb. Miután eljöttünk, a srác leszopott egy eldugott helyen. Jó kis kaland volt. Megismételném :D

2020. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Általános 7. osztályában iskola után közös maszturbáció a kanapén.


Összemértük és versenyeztünk melyikünk megy el hamarabb.


Több nem történt. Nem értünk egymáshoz.

2020. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt?Ciki lenne.Vannak szavak amik tilosak.
2020. febr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen a barátommal kivertük egymásnak.
2020. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen kivertük egymásnak egy haverral. Annyira izgat azóta is hogy mással is megismételtem már!
2020. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!