Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vágyom arra, hogy egy fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom arra, hogy egy fiúval is érzékibb kapcsolatba lépjek, de nagyon szeretem az aktuális barátnőmet és nem akarom, hogy neki rosszul essen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok kicsit komplikált. Huszonévesen az ember (pláne a színházban) érzékenyebb és elkezd érdeklődni más dolgok felé is. Nem tartom magamat biszexuálisnak, de érdekel a saját nemem és úgy érzem, hogy ezt egyszer végre ki kell próbálnom,legalább a csókolózást.

Ti erről mit gondolto?

Kérlek ne ítéljetek el, de már csaltam meg a barátnőmet (3 éve vagyunk együtt), de nagyon szeretem ez azért mégis más. Viszont a jövőmet csak vele tudom elképzelni.


2020. febr. 27. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:

itt a felmár ilyesmiről dumál. persze ez csak ahogy ő gondolja.

https://www.youtube.com/watch?v=oHJvnmkbxcs

2020. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szereted, és tényleg csak vele tudod elképzelni a jövődet, akkor a legjobb az lenne ha lemondanál erről a vágyadról. Ha pedig semmiképpen se szeretnél lemondani se a vágyról, se a lányról (de jó, ez még rímel is, ügyi vagyok) akkor pedig mondd el neki, beszéljétek meg. Legjobb az őszinteség, talán még meg is érti és kitudtok találni valami megoldást.
2020. febr. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Első.

Ez egy IDIÓTA!!!

2020. febr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!