Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak szerintem egyre több a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem egyre több a biszex/meleg?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen látom vagy hallom, hogy bevallják az emberek hogy a saját namükhöz (is) vonzódnak. Néha olyan érzésem van, mintha csak divatból csinálnák. Csak én látom így?

2020. febr. 22. 01:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%

Lótuszt volt ennyi régen! Bazky, Amerikában az első leggyakoribb esztétikai műtét a nők mellnagyobbítása, a második a férfiak mellkisebbítése. És ez nem vicc!

Hadd meséljek valamit! Két éve költöztem haza külföldről. Miután világéletemben bősz horgász voltam, természetes, hogy első dolgom volt kiváltani az engedélyt. Jártam is a vízpartra napi rendszerességgel, így aztán érthető, ha feltűnt a nagy csend. Régebben tavaszonként jószerivel nem lehetett füldugó nélkül megmaradni, most meg egy nyikkanást se hallottam. Nem kedvenceim a békák, de mégis "kényelmetlen" volt a nagy csend. Olyan érzése volt az embernek, mintha egy mesterséges műkörnyezetben lenne. Bárkit kérdeztem azonban, senki sem tudott választ adni, hogy hova lettek a békák, amíg én külföldön voltam. Nagyon sok kutatás után oda lyukadtam, hogy az atrazin nevű gyomirtószer lehet a baj okozója. Noha Mo-on 2007 ben betiltották, nagyon sok talajban, még több talajvízben még mindig jelen van. Ez a békákra úgy hat, hogy a kikelő ebihalakból 50 %-ban nőstény békák fejlődnek, 10% hím, és 40% hermafrodita. Ilyen ivararány mellett természetes, hogy kihalnak.

A humán vonatkozása kicsi bonyolultabb, hiszen az emberek nem fürdőznek a talajvízben, nem is fogyasztják azt. Fogyasztják viszont (nyakló nélkül) az üdítőket, bolti élelmiszereket. Ez azért érdekes, mert ha emlékeztek, 2007 környékére esnek az utolsó cukorgyárak bezárása is. Kukoricakeményítőből ugyanis sokkal olcsóbb cukrot hidrolizálni, mint a répából kinyerni. Ezt a cukrot kapjuk az USA-ból hatalmas mennyiségben, és az ivólevekbe, élelmiszerekbe, mindenbe ez kerül. Ezzel az a baj, hogy az USA még mindig óriási mennyiségben használ atrazint a kukorica gyomirtására, amiben felhalmozódva végső soron az embert károsítja. A férfiak férfiatlanok, a nők meddők lesznek tőle.

A másik baj csak hab a tortán, hogy ez tulajdonképpen monoszacharid, amivel ekkora mennyiségben az emberi szervezet nem tud mit kezdeni. Felborul tőle a bélflóra, ami ezer más bajság okozója.

2020. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%

Egyrészt többen válalják fel, jobban látni lehet a net segítségével, stb.

Illetve igen, vannak akik divatból csinálják, nem is kevesen. Annál gázabb szerintem nincs.

2020. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%

# 11

Na megjött a természetmajom is, menj csak vissza halakat öldökölni barom.

2020. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%
Egyetértek a #13-al ez Miquel annyira egy irritáló stílusban irkáló mérhetetlenül korlátolt és ostoba ember, hogy az valami eszméletlen. Sajnos időről időre belebotlok az eszmefuttatásaiba és a fejemet fogom.
2020. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
17%

Természetmajom? Igen, az vagyok. Nekem egy csepp vadvíz többet jelent, mint egy (számítógépekkel telezsúfolt) metropolisz. 21 éve, vagyis 40 évesen költöztem vidékre, mert városban ma már csak LAKNI lehet, ÉLNI nem. Erdőm van, tavam van, és nem utolsósorban szép nagy kertem van, amiben bio módon megtermelem a betevőmet. Egyszóval életterem van, amit nem a monitoron keresztül szemlélek, hanem vele élek, s vigyázok a benne élőkre. A halakra is, 13-as.

"irritáló stílusban irkáló mérhetetlenül korlátolt és ostoba ember"

Tudod, 14-es, amit én leírok, az többnyire emlékezésre méltó. Lám, te is figyelsz rá, még ha más forrásból (egyelőre) nem is jutottak el hozzád a szösszeneteimben közölt információk. Ha az irritáló stílusom miatt figyelsz rám, azt sem bánom, mert mondandóm akkor is eljut hozzád és másokhoz.

2020. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
63%

"amit én leírok, az többnyire emlékezésre méltó"


Nem az, egy a valóságtól teljesen elszakadt öntelt vén majom vagy, akire nyílván nem kíváncsi senki ezért jár ide magyarázni.

A begyepesedett nézeteid és gondolataid felett pedig eljárt az idő.

2020. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%
Miquel drága, ha téged ennyire taszít a számítógép és örülsz, hogy úgy élsz, mint egy remete, akkor MIÉRT kapcsolod be a számítógéped majd lépsz fel a gyakorikerdesek.hu - ra írogatni rendszeresen?
2020. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
22%

"A begyepesedett nézeteid és gondolataid felett pedig eljárt az idő."

Ha nem tűnt volna fel, olyan ismereteket vezettem itt elő, amik MÉG be sem kerültek a köztudatba.

"Miquel drága, ha téged ennyire taszít a számítógép és örülsz, hogy úgy élsz, mint egy remete, akkor MIÉRT kapcsolod be a számítógéped majd lépsz fel a gyakorikerdesek.hu - ra írogatni rendszeresen?"

Nem taszít a számítógép. Sőt kifejezetten szeretem, és naponta élvezem is az áldásait. De nem előtte ülve élem az életemet. Ki mondta, hogy remeteként élek? Szerinted aki nem Budapesten él, az mind remete? Nekem barátaim vannak! És nem a neten tartom velük a kapcsolatot, hanem ahogy az a normális embertől elvárható (lenne), személyesen. Ugyanígy a természettel sem a neten keresztül tartom a kapcsolatot, hanem ahogy az a normális embertől elvárható (lenne), személyesen. Ide pedig azért járok, mert életvitelem lehetővé teszi, hogy egy rakás olyan ismeret birtokába jussak, amit érdemesnek ítélek arra, hogy közkinccsé tegyem, még ha a mindentudó tinik ezért rendre lehülyéznek is.

2020. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%

"Ha nem tűnt volna fel, olyan ismereteket vezettem itt elő, amik MÉG be sem kerültek a köztudatba." - >Még az a szerencse XD. Bár a pszichiátrián biztos halottak az orvosok hasonlókat :D


PS.:Ne felejtsd be venni a gyógyszereket amit a doktorbácsi felírt!

2020. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
71%
*bevenni
2020. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!