Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek udvarolhatok neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek udvarolhatok neki?

Figyelt kérdés

Biszexuális (19/L) vagyok és megtetszett egy lány, akivel még csak 3-szor találkoztam, akkor is társaságon belül és csak egyszer sikerült egy hosszabbat beszélgetnünk. Viszont úgy érzem, szívesen megismerném közelebbről, nagyon is, oda vagyok érte. Tényleg. És arra gondoltam, nem lenne-e nagyon fura, hogy random ráírok, nincs-e kedve esetleg beülni valahova vagy hasonlók, mert ugye alig találkoztunk, nem tudunk valami sokat a másikról, de a társaság ritkán gyűlik össze, ami eddig mindig összehozott minket. Nem szeretném, ha tolakodónak látszanék és kioffolna. A másik gubanc a sztoriban pedig az, hogy hetekkel (vagy hónapokkal) ezelőtt szakított az exével, úgyhogy teljesen szingli, de a legjobb barátja még azt mondta nekem hogy szereti őt. Így fogalmam sincs, képes lenne-e most mással is (mérmint velem) ismerkedni, esetleg el tudná-e engedni az exét. Vagy várjak még egy kicsit? Érdemes várnom?

Különben ez a lány is leszbikus.



2020. febr. 16. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én kb pisis korom óta ismertem egy lányt és csak most 18 évesen jöttünk össze. Szerintem ha megvan a közös szimpátia akkor próbáld meg elhívni valahova ahol kettesben lehettek. Tudtok beszélgetni esetleg kicsit be is lehet csípni és akkor felszabadulnak a gátlások. Ha tetszel neki akkor benne lesz. Én azért vártam ennyit mert tisztázni kellett magamban hogy a saját nememhez vonzódom. Próbálkozz be nála és sok sikert kívánok neked :))
2020. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz, persze!
2020. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!