Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 20-25 (vagy több) éves biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 (vagy több) éves biszex lányok, akik még nem feküdtek le férfival, csak nővel! Mi az oka annak, hogy még nem tettétek meg?

Figyelt kérdés

Személyszerint én az előítélet miatt, hogy minden férfi csak a szexre megy, ez áll náluk az első helyen, ez kell nekik, hogy szerelembe essenek, míg a nőknél előbb kezdenek alakulni az érzelmek, minthogy lefeküdne a férfival (vagy valahogy így olvastam) tehát hogy egyszerűbbek a nőkhöz képest. De a tapasztalataim is általánosságban ezt mutatják, ugyanakkor néha vágyom arra, hogy egy igazi pénisz hatoljon belém.


(Jelenleg is felkeltette egy 40-es foglalt férfi az érdeklődésem, és emiatt BIZTOS NEM feküdnék le vele, és azért sem, mert jelenleg egy nőbe vagyok szerelmes, de ha ezek a dolgok nem lennének akkor se hiszem, hogy lefeküdnék vele. Leginkább a vele való testi kontaktus után epedezek, ami nem csak szexuális tartalmú (tehát pl. arcra puszi, vagy hogy fogjuk egymás kezét és a dugás, de csókolózás, nyalás, ujjazás, szopás nem izgat). A dugás vele annyira felizgatott, hogy magamhoz kellett nyúlnom.) Na de nem ez a lényeg, hanem:


Félnék, hogy megbánnám ha lefeküdnék egy férfival, hogy tisztátalannak érezném magam (nem vagyok vallásos, nem ért semmilyen trauma, max. hogy a szüleim 4 éves koromban elváltak, és apám nem nagyon foglalkozott velem, nem vagyok róla jó véleménnyel, nincs vele túl sok élményem, tehát nem nagyon volt az életem része ). Akkor nem érezném ezt a "leigázást" ha mondjuk ledominálnám szex közben a férfit, és ezzel mintha én használnám ki őt.


21/bi/L



2020. febr. 21. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Ne legyél már "femináci" aki gyűlöli a férfiakat és azt gondolja majd mind ütni-verni fog és kihasználni. Bár sajnos vannak ilyen pasik, de ne általánosíts. A félelmeid tartanak vissza, a komplexusaid, nem valós okok. Amíg ezeket nem győzöd le addig nincs értelme férfiakkal bármibe is belevágnod.
2020. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már fiúval és lánnyal is, egy éve viszont már csak lánnyal vagyok.


Lánnyal nekem sokkal élvezetesebb mindig az együttlét mert lehet velük "játszani" és kipróbálni új dolgokat, egy csomó játékszert vagy roleplayt és sokáig el tud húzódni a dolog ami a végén egy hatalmas szökőkút formájában tör felszínre. :'D A bőrük is sokkal puhább, lágyabb, az illatuk is mennyei. Illetve lehet hogy csak én vagyok fura, vagy "hajfétises" de imádom amikor az ujjaim köré csavarhatom a haját, vagy miközben a fülét szopogatom akkor a női sampon illatát érzem.


Fiúval voltak életem első kalandjai, de egy idő után meguntam. :/ Nagyon nehéz egy olyan pasit kifogni aki ért a szexhez és addig hajt amíg a másik fél is teljesen ki van elégülve. Utálom ha meg kell állni vagy le kell lassítani, és nem lehet velük semmit se kipróbálni. Jól van azért hozzá kell tenni hogy fiatalok voltak (18-20 évesek), de akkor is unalmas volt az egész. Egyetlen egy olyan kalandom volt férfivel ami emlékezetes és legalább jó volt, amikor munkahelyemen megismerkedtem egy pasival, aki 26 volt még akkoriban. Erős, magabiztos, és ápolt. A szex valami isteni volt. Én inkább egy M típus vagyok, amit ő észrevett. Próbálok úgy fogalmazni hogy ne legyen félreérthető a dolog, de valahogy úgy szexeltünk mintha "erőszakolna". Tudta hogy hol a határ, nem csinált semmi olyat amit én ne akarnék, de rendesen "ellátta bajomat" szexuális értelemben. Erős volt a szorítása, de nem annyira hogy már fájt volna. Egyszerűen áradt belőle a férfi energia, ami a mai napig hiányzik mert ezt egy nőtől se lehet megkapni. Szóval én is úgy vagyok vele mint te, "néha vágyom arra, hogy egy igazi pénisz hatoljon belém."

2020. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megint elfelejtettem odaírni... PRIVÁTOT NEM KÉREK. Köszönöm.
2020. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!