Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Én vagyok az egyetlen bi lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen bi lány aki így érez? 26N

Figyelt kérdés
A dunántúlon élek, de úgy érzem, hogy én vagyok az egyetlen bi lány... Mintha rajtam kívül nem lenne itt senki. Ha nagy ritkán elkezdek ismerkedni lánnyal (semmi komoly, csak kaland céljából) tuti kiderül, hogy nem vonzák a lányok. Nagyon magányos vagyok :/ a net egyszerűen nem megoldás mert jóformán mindenki kamu :( más is érez így? Van megoldás?
2020. febr. 17. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Nem lehet hogy egyszerűen csak csúnya vagy?
2020. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem volt komoly kérdés?
2020. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 cseppszi ***** válasza:
100%

amúgy tényleg sok a kamus - de vannak igaziak is

csak meg kell tanulni szelektálni - mondjuk az se könnyü

2020. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te vagy úgy, hogy a neten lévő női regek mögött többnyire kamus pasik és/vagy párok vannak akik nőt keresnek 3.-nak, ez Bp-n meg az ország minden részén így van. Kis rutin és megtanulod majd kiszűrni. Egyébként a Dunántúlon ugyanúgy vannak bi nők mint bárhol az országban.
2020. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mikeXxX ***** válasza:
83%
Na de egy bi lánynak miért nem jó egy pár🤷‍♂️?
2020. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ehez semmi köze a lakhelynek. Mármint ha vidéken vagyok, vagy belvárosban, akkor is ezt érzem. Én azzal tudnám összekapcsolni, hogy nem feltétlenül fogadom el magam olyannak, amilyen vagyok és hakármennyire is közhely, ezzel kezdődik az ismerkedés. :/ Előbb magunk felé kell megnyílni.

De már az is lehet egy megoldás, hogy ide kiírtad ezt a kérdést. :D

2020. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!