Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hatalmas farkú srácok, volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas farkú srácok, volt már olyan, hogy a lányok nem bírták a méreteteket, és ezért inkább egy fiúnak hagytátok hogy kielégítsen?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Há' hogyne, tök logikus.
2020. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Én együtt szoptam egy bi sráccal

N

2020. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Hát, ez szexuális beállítottság kérdése, nem pedig farokméreté. Mivel hiába hatalmas a farka egy srácnak, ha hetero akkor nem fog semmit sem csinálni pasival...
2020. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Van az a meret, ami egyszeruen nem megy be sehova es baromira nem vicces. Csak kezzel marad.
2020. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem az össze függést. Miért akkarná egy heteró srác hogy le szopja egy férfi? Az én farkam is nagy és párom nyilván nem tudja be kapni az egészett de ettől függetlenül nagyon is jól szop. De ha nem szopna jól se szeretném hogy egy faszi csinálná soha az életbe!
2020. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Már nem azért de egy férfi mért tudna jobban szopni mint egy nő?
2020. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Az enyém 20/6, de eddig csak egy lánynak volt túl nagy. Ő is majdnem szűz volt.
2020. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 21 cm és az egyik exemnek sok volt de neki kifejezetten be jött a fiú-fiú téma. Mondta, hogy ismer egy meleg srácot aki elvileg nagyon jó szájjal. Beszervezte hármasba. Ketten dolgoztak rajtam, utána a srác átvette az irányítást. Olyan szinten leápolt, hogy fél órát kellett várnunk a második menetre mert képtelen voltam felállni, se így, se úgy..
2020. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Igen volt,gyakran ezért a fiukat jobban szeretem.

Bírják és élvezik.

2020. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!