Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mást is izgat az hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is izgat az hogy a baráti társaságából 1 embert a saját neméből szájjal kielégítsen a többiek előtt?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok.

Engem nagyon izgat hogy a baráti társaságomból 1 embert leszopjak a többiek előtt.. Vagy akár többet is.


Ez nagyon beteges?



Az a baj ez nem teljesülhet mert mindenki debilnek nézne hogy ha előttük akarnám leszopni egy barátomat. :D


2016. febr. 10. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem debillnek,hanem buzának és életed végéig cikiznének miatta,sőt a többség,a normálisak szóba sem állnának veled utána. Gusztustalan,renyheségnek tartanának. Ha már ilyet csinál az ember,én nem ítélem el,de zárt ajtók mögött tegye,ahol csak ő és a partnere van. Ezt biszex srácként mondom neked!
2016. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Én is bisex vagyok, és teljesen egyetértek az első válaszolóval.
2016. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Én is biszex vagyok, csak lány, de ugyanúgy egyetértek az elsővel.
2016. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Csak nyugodtan tedd meg legalabb latjak hogy nem vagy gatlasos ember...
2016. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Lehet ezt még fokozni!

Van olyan színház, ahol a pódiumon mutathatod be a képességeidet nagy számú érdeklődő néző előtt és még fizetnek is érte.


Szerintem a szex két ember intim magánügye, csak akkor nyújt igazán tökéletes kielégülést, a többi nézőt csak feleslegesen izgatná.

2016. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!