Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk mikor szopik jól valaki?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mikor szopik jól valaki?!

Figyelt kérdés
Volt már hogy megpróbáltam és azt mondták nem tudok. De mikor nekem csinálták ok tényleg jobban szoptak mint egy no. Kicsit kudarc volt hogy én meg nem tudok, mert fiúkkal amúgy inkább passzív lennék a popsis dolgokat szeretem is. De a szopás nem megy tippek?!

2020. febr. 8. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Gyakorlat teszi a mestert.ez a mondás erre is igaz.egy aktív pasi.
2020. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rá fogsz érezni az ízére, csak csinálni kell. Ha bizonytalan vagy magadban, kérd meg a partneredet, hogy irányítson. Ehhez persze tapasztalt, türelmes partner kell.
2020. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld érezni , hogy csinálják, amikor neked csinálják... Mennyire szorítják az ajkukkal, hogyan játszanak a nyelvükkel, stb...
2020. febr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha öt perc alatt el élvezek.Engedd,hogy téged is

szopjon és figyeld.És gyakorolj sokat.Menni fog.

2020. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!