Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek a srác célozgatott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a srác célozgatott valamire, vagy csak én értem félre?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok, a másik srác 24 év körüli. Egy városban lakunk, és úgy alakult a dolog, hogy mindketten ugyanarra az egyetemre jelentkeztünk, és ugyanabban a kollégiumban is vagyunk elhelyezve, viszont a srác a barátnőjével van egy szobában, én meg egy random sráccal, viszont egy szinten, így elég gyakran találkozunk egymással, köszönünk stb.


Már régebben is beszélgettünk párszor, így szóba kerültek anno a csajok is, és a srác egyszer felajánlotta, hogy szívesen megtanít arra, hogy hogyan kell dugni (ez kb 4-5 éve volt) csajt, de poénra vettem a dolgot így nem lett belőle semmi.


Tavaly decemberben beszélgettünk Messengeren, aztán egyszer csak megkérdezte hogy nem akarok-e átmenni hozzá, mivel a barátnője lent bulizik és nem tud aludni a kolis bulitól, szóval jó lenne beszélgetni valakivel. Mivel a mostani szobatársammal nem igazán szoktam beszélgetni, így gondoltam miért ne, és átmentem hozzá. A srácon konkrétan volt egy boxeralsó meg egy alvós rövidnadrág és ennyi. Annyit még érdemes róla tudni, hogy kondizik, így eléggé ki van pattintva.. :D. Beszélgetünk random témákról, egyszer csak szóba hozta hogy amikor ment vonattal, akkor beült a fülkébe mellé egy csávó, és a srác elszenderedett aludni. Aztán elmesélte, hogy amikor felébredt, akkor felállt neki, ezt a csávó észrevette, és megkérdezte hogy benne lenne-e abba hogy kiveri neki. Aztán elmesélte hogy ezt ő elutasította, és megkérdezte a csávótól hogy nála ez hogy alakult meg ilyenek, a lényeg hogy nem lett belőle semmi, a srác viszont totál nyugodtan elmesélte ezt.


Szerintetek ez valamilyen jelzés lett volna?



2020. febr. 7. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Azt mondtad azt mesélte elutasította hogy a másik kiverje neki. Namost ha én biszex srácként rá akarnálak venni valamire biztos nem arról mesélnék hogy elutasítom a fiúkat szóval NEM sztem.
2020. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyes vagyok a vesszohibákért bocs, értsd jól.
2020. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1# Így van, de utána nem kezdek el beszélgetni a csávóval arról, hogy ő hogyan jött rá erre az énjére, miközben felesége van. Plusz írtam fentebb, hogy barátnője van a srácnak.
2020. febr. 7. 19:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Attól mert nyugodtan mesélte még nem biztos. És mivel kb otthon van, pasik vagytok, mit szégyenlősködjön... Ha tudja, hogy te amúgy biszex vagy és bejön neked a haverod, rávághattad volna, hogy te lehet éltél volna a lehetőséggel. Aztán max felajánlja h az övét is... :)


De ennyitől még nem félnék. Elsőre azt hittem, amikor olvastam h barátnője van és meg akar tanítani dugni, hogy hármashoz keres partnert... :)

2020. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg azért. És a sztoria azért volt úgy mesélve, hogy hát nem volt recska, mert nem tudja, hogy hogyan reagálnál...
2020. febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem az ha csak úgy jött a sztori, és semmilyen hasonló témában nem volt előtte. Akkor lehet hogy benne lett volna azon a vonaton, de kétségei voltak, és utána lehet meg bánta hogy nem tette, és biztosan figyelte a reakciódat, és lehet azt gondolta köztetek lehet valami. Persze ez csak az én véleményem
2020. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz vissza, valami hasonló témájú dolgot. És figyeld hogyan reagál.
2020. febr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Egyes vagyok. Most komlyan azért lettem lepontozva mert szerintem a másik fiú nem akart semmi olyasmit toled?!
2020. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még mindig várom a válaszokat.. :D
2020. júl. 1. 15:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen azert mondta el, mert megbanta, hogy anno nemet mondot es most veled szeretne potolni a dolgot. Azota nem beszeltel errol vele?
2020. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!