Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Jelen helyzetben mit tegyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelen helyzetben mit tegyek, ha kifogtam egy ilyen kretént?

Figyelt kérdés

Fel voltam regisztrálva Grinderre, ahol elkezdtem beszélgetni valakivel, akiről kiderült, hogy kép alapján ismer engem valahonnan, és utána letiltott azzal az ürüggyel, hogy nem akarja magát felfedni.


Nem küldtem neki olyan fotót magamról, csak egy interneten is fentlévő képet, így amiatt nem aggódom hogy visszaélne a képeimmel, mégis idegesít a tudat, hogy nem tudom ki volt az.



2020. febr. 1. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld elfelejteni
2020. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ötletem.

Ha felregisztrál egy barátnőd, és ha ráír ez a pasi akk kideríthetitek h ki is ő valójában.

L

2020. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, de ha volt ilyen gerinctelen hogy utána letiltott, 100% hogy elmondja az összes csoporttársamnak.
2020. febr. 1. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
És akkor mi van?
2020. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha ezen csámcsognának..
2020. febr. 1. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na figyu' ez olyan mint amikor swingerben összefutsz egy ismerőssel. Kinek is mondaná el és mit is mondana, ugyebár ő maga mit keresett ott? :)
2020. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Béla211 ***** válasza:
100%
Szerintem semmit nem fog mondani senkinek. Csak félt ha folfedi magát előtted te fogod elmondani valakinek.
2020. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!