Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más is meglovagol egy dildót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is meglovagol egy dildót magányos estéin?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Én lányokról vagy passzív srácokról fantáziálok inkább


23/6

21/F

2020. jan. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ilyen Crossdresser/sissy vágyaim vannak amikor magányos vagyok.. olyasmiről szoktam ábrándozni, hogy egy srác beöltöztet, megparancsolja mit vegyek fel, legyek nagyon ku..rvás, megmondja hogyan sminkeljem ki magamat, aztán rám tesz egy erényövet, a számba adja a farkincáját hadd ismerkedjek vele, ha már megy akkor picit megszo pat! :) a popsimba tágítót tesz, esetleg kikötöz, elveri a fenekem aztán először finoman teszi belém, ha már rátágultam, akkor pedig jól megdug a végén pedig a számba élvez.. :) hú, milyen jó is volna.... teljesen belebizseregtem :D
2020. jan. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cseppszi ***** válasza:
100%

napközben is


25 L

2020. jan. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Huhh hat én nem
2020. jan. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak szimplán kicsapom. Esetenként dildólovagoló femboy-okra :P
2020. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, időnként. :)
2020. jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is szoktam.

30/F

2020. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!