Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi, leszbi, stb. hölgyeim!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi, leszbi, stb. hölgyeim! Nektek milyen lányok jönnek be? Milyen korosztályt preferáltok inkább?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, mindenki leginkább a náluk idősebbeket részesíti előnyben. Egyrészt ez jó, mert bejönnek a nálam fiatalabbak, vagy velem egyidősek is, de rossz is, mert ebben a korban még nem igazán jönnek létre leszbikus kapcsolatok.

Külsőre, belsőre röviden milyen lány jön be nektek?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre az ideális nőt illetően.


2020. jan. 27. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Stb alatt mit értesz??

Zoofil? Nekrofil?

2020. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1, kérlek menj innen, ha nem bírsz magaddal.
2020. jan. 27. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
De ha mindenki az idősebbet szereti, akkor az utolsó már Yoda után epekedik...? 🤔
2020. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Pont annyira szóródik mint a heterók preferencia-rendszere, mindenki mást szeret. Van aki az idősebbeket, van aki a vele egykorúakat, más meg a fiatalabbakat. Úgyhogy ne az általánosból indulj ki, hanem abból, hogy az adott partnerrel egymásra tudtok-e kattanni :)
2020. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Tényleg, mit értesz stb. alatt? :D


Amúgy eleinte az idősebb nők tetszettek, főleg a harmincasok. Most már inkább a velem egykorúak. Fiatalabb max 2-3 évvel legyen, én is fiatal vagyok, nem lenne jó ötlet egy tizenévessel próbálkozni. Ők még éretlenek, nem tudják mit akarnak igazán. Nekem biztonság kell.

Külsőre nekem Alex Vause az ideál, belsőre a szintén Alexhez hasonló erős, határozott, domináns nők.

23/N

2020. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Én 22 vagyok, a korhatár nálam olyan 20-tól 28-29 talán. Külsőre: lányos, testsúly a normál BMI tartományba lévő, magasságra olyan 170 alatt mert én kicsi vagyok😅 meg arcilag tetszen igazából🤷‍♀️ Belsőleg nem nagyon tudom meghatározni..csak ne legyen fiús /férfias.

Remélem valami ilyesmi választ vártál😀

2020. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
A stb például pánszexuális
2020. jan. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!