Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok akiket már pasi és nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiket már pasi és nő is nyalt, melyik volt a jobb, mi volt a legnagyobb különbség?

Figyelt kérdés

2020. jan. 19. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Volt férfi, aki nagyon jól nyalt, de a nők valahogy mégis jobban csinálják. Puhábban és szélesebben nyalnak, ami elég befolyásoló tényező :) meg jobb ütemben dugják be mellé az ujjukat is. Nekem a nők jobbak
2020. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg pont, hogy a férfiak csinálják jobban.
2020. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

A nok jobbak benne...

Jobban raereznek h mi az ami jolesik. Nem onzoek

2020. jan. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nők csinálják a legjobban :)
2020. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Bár nem vagyok lány de szerintem ez is személyfüggő van aki jól csinálja valaki pedig rosszul, mindegy hogy pasi vagy lány. Ha valaki rosszul csinálna segítsetek neki, mondjátok el hogyan élveznétek jobban.
2020. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem mindig azt mondták, úgy nyalok mint egy nő. :D
2020. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Engem pedig fiú szopott a legjobban.
2020. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Kedves 1-es a jobb ütemen mit értesz?

Illetve a "szélesebben nyalnak"az az,hogy nem nyelvheggyel,hanem mint pl.ahogy a kutya iszik?

2020. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha nő csinálja, többnyire jön a sikítós orgazmus, ha férfi csinálja, akkor meg többnyire nem.
2020. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!