Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A legjobb barátnőm folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm folyton meztelenkedik előttem az utóbbi időben, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudok biszexualitásról vagy hajlamról nála, és megkért, hogy hadd lásson ő is engem. Csak kíváncsi. Ilyenkor mi van?

2020. jan. 16. 01:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem is úgy gondoltam, hanem hogy ki fog derülni, hogy nem viccelt.....
2020. jan. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Csunyának tartja a puniját. Erről szolt az egész. Nem biszexualítás, csak kivancsi volt a véleményemre ennyi. Tudom hülyén hangzik és vicces is.
2020. jan. 23. 12:28
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom hülyén hangzik és vicces is."


Itt a gyakorin? Inkább mindennaposnak :)

2020. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%
Megmutatta és megkérdezte, hogy szerinted csúnya-e? 🤔 Hát nem tudom. Akkor miért nem kérdezte meg mondjuk itt, arc nélkül.... Fura, de jól van.
2020. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Mert gondolom nem volt kiváncsi a perverz hozzászólásokra. :D
2020. jan. 25. 15:10
 26/28 anonim ***** válasza:
50%
Hát lehet, de most 1 vélemény neki elég? Mármint 1 kellett ahhoz, hogy megnyugodjon? Ráadásul 1 nőjé? Hisz elvileg hapsikkal akar lenni. Meg alapból, ha barátnő lehet nem is akarja megbántani, de lehet irigy is. Szóval nekem ez sántít, de te tudod. Viszont én a helyedben gyanakodnék.
2020. jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Hát igen máshogy gondolkodunk mint ti pasik. :D :D
2020. jan. 26. 15:11
 28/28 anonim ***** válasza:
Ebben is van valami. De nekem ez akkor is sántít....
2020. jan. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!