Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik baratnombe mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy regota erzek biszexualis hajlamot magamban es egyik este baratnom akit mar regota ismerek mondta hogy csokolozzunk csak hogy kiprobaljuk milyen.Es nagyon jo volt azota meg kozelebb kerultunl egymashoz es beszelgettunk errol a temarol egy csomot.Meg azt is elmondtam neki hogy en kepes lennek tobbre is vele de hogy nem akarom hogy ez rontson a baratsagunkon, es o ezt nagyon jol fogadta viszont o mondta hogy nem tudna elkepzelni kapcsolatot egy lannyal. Azota megegyszer smaroltunk mert o hozta fel ugyhogy most teljesen ossze vagyok zavarodva...es nem tudom hogy mit tegyek!?

Az erzeseim egyszeruen nem mulnak iranta sot inkabb erosodnek...

Segitsetek kerlek.

18L



2020. jan. 14. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
fektesd le. ezt akarja. többet nem.
2020. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Hat ha ez ilyen konnyu lenne hidd el megtettem volna. Csak mikor adodna egy olyan pillanat akkor visszahatral.
2020. jan. 14. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
dumálj vele arról kipróbálná e egyszer lánnyal van e benne kíváncsiság, hogy tudni akarja, hogy milyen. és kérdezd meg milyen lánnyal :D
2020. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Meg regebben azt mondta hogy egyszer ki akarja probalni csak kivacsisagbol. De nem akarom raeroltetni ugymond magamat. Gontosabb a baratsag szoval semmi olyat nem akarok tenni ami neki kellemetlen

Ezt neki is elmondtam.

2020. jan. 14. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Hát mivel azt mondta kapcsolatot nem tudna elképzelni 1 csajjal, így egy darabig biztos nem lesztek 1 pár, persze ettől még összebújhattok...

Barátnők vagytok, de néha huncutkodtok! 🤭🤭😀

Ezt a legkönnyebb elérni csókolózás közben, ha ügyesen csókolsz, beázik a bugyi, és nem lesz ereje nemet mondani, mivel a hajlam megvan benne is, csak még nem meri igazán beismerni magának, hogy igenis ő is imádja a nunát 😀😀


33/F

2020. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!