Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg ennyire nem jönne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nem jönne velem össze senki? Lehet, hogy nekem már az is mindegy, hogy milyen nemű az illető? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy be szoktunk öltözni anime karaktereknek és valamiért mindig férfi karaktereknek öltözöm be. Egyébként a férfiak jönnek be, viszont megkérdőjelezem szexualitásom mostanában,,főleg az egyik barátnőm miatt. Szinte már görcsösen szeretném elveszteni a szüzességem.

Rólam: Barna hajú, barna szemű lány vagyok, kissé aránytalan testalkattal 167 cm magas és 98 kg vagyok.

Jó lenne, ha tudnátok segíteni nekem, legalább pár tanáccsal ha mással nem is, mert úgy érzem, hogy sosem lesz senki akivel elveszteném, sem fiú sem lány.

18/L



2019. nov. 29. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj le 30 kilót, és megoldódik a problémád. Bár amennyi kiéhezett férfi van, így sem reménytelen, de így kétségkívül nehezebb.
2019. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát husom te tudod, hogy érzel-e szexuális vágyat nők iránt, ha igen akkor biszex vagy - dupla esély :) Ha nem akkor meg ne erőltesd a női vonalat.

Egyébként meg "összejöhet" de gondolom nem csak arra vágysz, hogy valaki csak úgy megdugjon aztán szevasz húzzál innen kisanyám.

2019. nov. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Én pedig nőnek szeretek beöltözni. Szerintem ideális pár lennénk ^^


26/F

2019. nov. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

"Kissé aránytalan" lol.


Ez már egészséget veszélyeztető súlyos elhízás, túlsúly! Minél előbb el kéne menned orvoshoz, vagy szaktanácsadásra.


Heti 4 kemény edzés és szigorú diéta mellett van esélyed változtatni.

2019. nov. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy álom nő leszel csak fogyj le legalább egy 30kg-ot, aztán csak válogatnod kell. (Hova jártok amúgy cosplayerekedni? és kiknek szoktál beöltözni? Bnőd milyen? én is egyszer úgy cosplayeznék csak még nem jött össze úgy sose :/)

Én vagyok 190cm és 100-105kg és tudom h van rajtam némi felesleg, de -23cm ez még számot tevőbb lehet pláne nőben.

Amúgy is 18éves vagy még messze nincs semminek se vége. De ahogy ismerem ezt az oldalt már most kaptál egy tucat üzit akik felajánják szolgálataikat annak fényében h segítsenek ezen apró problémádon elveszíteni azt a szüzességet.

2019. nov. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja hát itt átlag 60-80 privátot kap egy szűz lány ha kiír kérdést.


Lehet 150 kiló is. Vannak férfiak akik erre gerjednek.

2019. nov. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Járj edzésekre! Fuss,napi szinten,de ne terheld tú magad

Ne hagy abba aanormál étkezést.Az csak kikészit.

2-3 hónap és nem lesz gondod.Ha egy kis túlsulyod marad az nem gáz.Ahogy elnézem a mai fiatal lányokat

majd mindnek pocakja van, sajna.Ezek általában oda

adják magukat,bármely kicsit helyes srácnak.Te ne tedd

nem mindegy ki az első.Arra mindig emlékezni fogsz.

Az legyen ne hitt,romantikus szép emlék.Még fiatal

vagy,ne a barátnőidből indulj ki!!! Várj türelemmel.

Lesz egy rendes srác aki oda lesz érted.Bizz magaadban.

Nem csak a kűlsőségek számítanak!!!Türelem!!!!

2019. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lacagyerek ***** válasza:

Szia!

Hát igen... nem egyszerű a dolog itt GyK-n ha van egy kis súlyfelesleged akk mindenkiből hirtelen személyi edző lesz.

Tudom hogy mit érzel rajtam is van súlyfelesleg és így nekem is nehéz az ismerkedés. Neked annyiból még talán könnyebb a helyzet, hogy az én észrevételem alapján több férfi szereti a molett lányokat mint fordítva. Nekem is a molettebb lányok jönnek be, nállam inkább az arc a mérvadó. Azt,hogy mennyire vagy aránytalan nehéz így nekem megmondani mert mindenkinek máshova rakodik le a súlyfelesleg. Az, hogy elkezdtél a sajá nemedhrz vonzódni az a szexualitás hiánya miatt van legalábbis sok esetben kialakulhat ebben az esetben.

Szóval ne csüggedj fiatal vagy és még nagyon sok mindenen tudsz változtatni ha kell.

Egyébként milyen animéket nézel? ;)

2019. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!