Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van köztetek olyan nő aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan nő aki volt már nőnél yoni masszázson? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2019. nov. 20. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

En voltam. Nem volt rossz, de nem elveztem el. A csaj sem tett ki magaert, meg feszult voltam picit.

A kozeljovoben tervezek ismet menni, remelem, az jobb lesz.

2019. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Férfinál voltam. Ki a fene menne nőhöz yoni masszázsra?
2019. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hollandiában kipróbáltam. Az eleje jó volt, tehát a masszázs, illetve egymást simogatni. Egy nagyon szép ázsiai lányhoz mentem, tényleg élmény volt látni a testét, megérinteni. Ugyanakkor a lényeg, a kézi izgatás nekem nem jött be.

Benedvesedtem, de olyan messze voltam az orgazmustól, mint Makó Jeruzsálemtől. Túl mesterkélt volt az egész.


Egyszer el lehet menni kipróbálni, de koránt sem olyan nagy élmény, mint egy igazi barátnővel, ahol vannak érzelmek is.

2019. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%
Rizzsel nem kínált?
2019. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!