Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez lehet bármiféle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehet bármiféle jó jel? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik. Tavaly is tetszett már. (Tavaly jött gimnáziumba)


Tudta, hogy tetszik nekem. Akkor szépen el is küldött, hogy ne zaklassam meg ilyenek.

Kollégiumos és egy barátnőjével beszéltem elsőnek, utána odaadta állítólag neki a telefont és úgy beszéltünk pár szót.

Elhívtam egy ismerkedős találkozóra(randit nem akartam mondani) szépen elküldött, hogy ne zaklassam..nem szereti a lányokat..van barátja..bla bla bla. A suliban volt pár össze nézésünk, ami azt sugallta, hogy ki nem állhat.


Én viszont hamar zavarba jövök és folyton el akartam esni a székemben az ebédlőben, amikor megláttam..

Volt, amikor arrébb is ült miattam.


Na mindegy ezek tavaly voltak.


Idén viszont nem néz rám, mint aki meg akarna ölni.


Egyszer volt egy alkalom, amikor ő evett a barátaival, és én is. (Ebédlőben) és rám nézett. Az ő helyzetéből kb 60 fokos fordulat a fejével. Én pedig teljesen hátra fordultam. Pont akkor fordult oda ő is. Rendben van. Ezután még 2-szer néztünk egymásra. Én is elkezdtem a barátaimmal nevetni, és ő is az asztalnál.

....

Egyszer ettem az ebédlőben, amikor láttam az ablakom keresztül, hogy pont ő és egy barátnője jön. Hallottam, hogy a barátnője mondta: itt az a lány, aki szerelmes beléd. És nevetett, ő is nevetett. És bejöttek, rám néztek és ennyi.

...


Tegnap pedig ültem egy padon bent a suliban ő egy radiátornál állt. 20 méter kb. Én néztem őt, ő is nézett engem. Egy barátnőmre vártam(wc-n volt) végig beszéltem hozzá, de végig a radiátor melletti lányt néztem. Ő még mindig nézett, kétszer elfordult, de nézett. Nem gonoszan, nem is boldogan. Csak nézett. Azután jött a tanárja, aki kinyitotta a terem ajtaját és ő volt az első, aki bement. (Nem tudom, hogy lényeg-e...nem szokott elsőnek bemenni)



Kérdésem: jelenthet bármi jót ezek az icipici jelek vagy nem?

Esetleg menjek és beszéljek vele? Vagy hagyjam és maradjon meg kis pillanatoknak?


Nem vagyok szerelemes, csak tetszik. Igen zavarba jövök sokszor, de nem zúgtam belé.

Egyáltalán nem ismerem.


2019. nov. 5. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszautasitott meghozza ugy, h ne zaklasd. Ezen mit nem lehet erteni? Neked hogy esne, ha valaki aki taszito szamodra (mert egy heterot biztos, h taszit egy azonos nemu kozeledese) nem szallna le rolad?
2019. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem zaklattam. Soha nem szóltam még hozzá, ellentétben vele.

Telefonon is ő akart telefonálni egyszer. Mondtam várjon és felhívtam, de azután azt mondta, hogy mégsem akar.


Nem szálltam rá. Nem vagyok egy perverz idióta. 17 vagyok.

2019. nov. 5. 21:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért taszítana bárkit is? Mármint én csak annyit mondtam neki, hogy nagyon tetszik. Gyönyörűek a szemei. Semmi taszítót nem látok ebben.
2019. nov. 5. 21:14
 4/8 anonim válasza:
"szépen elküldött, hogy ne zaklassam..nem szereti a lányokat..van barátja." Ennek melyik részét nem értetted?
2019. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet a kérdésemre válaszolni?


Barátja nem hiszem, hogy volt mivel soha senki nem látta, és soha nem is beszélt róla. Akkor miért nem beszélt a barátjáról senkinek?


Lényegtelen. Hát akkor hagyom.

2019. nov. 9. 23:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar veled lenni,nem akar a barátod lenni,semmit nem akar tőled. Ezt 2x meg is mondta.

Nem tökmindegy,hogy van e barátja vagy sem?


Hagy a fenébe.

Esetleg tisztázd vele,hogy nem vagy szerelmes belé,csak szép a szem vagy haja vagy a fene tudja. De nem vagy szerelmes belé.

2019. nov. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szám szerint hárman is leírták, hogy hagyd békén, mert ezt kérte, és mert zaklatásnak tekinti a közeledésedet. A "kis jelek" csak a te túlfokozott érzelmeidben jelentenek akármit is. Fel kell fogni, ha nem kellesz valakinek.
2019. nov. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem kétszer küldött el, az egyszer volt. Csak kétszer írtam le, egyszer vázlatosan azután picit részletesebben.

De igazatok van, békén hagyom.

2019. nov. 12. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!