Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kérdezzek rá vagy hagyjam?! 18/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzek rá vagy hagyjam?! 18/L

Figyelt kérdés

Van egy szintén lány osztálytársam akihez fogalmam sincs hogyan viszonyuljak... Még elsőben(koz.isk.) kezdődött a dolog,osztalykirandulason sikerült teljesen lereszegednunk(igen nem szep dolog de ebbe most ne menjünk bele,azota megtanultam hogyan kell azaz nem kell inni). Valahogy szóba jött a téma csokoloztunk-e mar mas lánnyal,sajnos nagyon ködös az egész de amennyire emlékszem ő tepert le engem,még az ágyra is ledobott,eleg nagy volt a hév amikor is kopogassal megzavartak minket... Ki tudja mi lett volna ha nem teszik.

Utána sokáig kerultuk egymás társaságát,aztan a rákövetkező evben szintén o.kiránduláson kissé spiccesen vettem a bátorságot es felhoztam a témát. Mint kiderült mindketten ugy voltunk vele,nem tudjuk a masik emlékszik-e a dologra a hirtelen megugrott veralkoholszint miatt(aznaprol ugyanis néhány dolog kiesett:D) és valahogy olyan kinosan (bar nem ez a legjobb szo ra)érintett mindkettonket a dolog,de amint tisztaztuk ezt az egészet ujra felszabadultan elveztuk egymas társaságát.

Többé azota sem hoztuk szóba.


Dilemmam a következő:

Nem tudom eldonteni,hogy hetero vagy bi,tetszem-e neki vagy sem... A történtek után tudom egyertelmunek kellene hogy legyen,de aki rugott mar be igazan az tudja,hogy igenis kepes felulirni a jozan észt egy bizonyos mennyiseg után.

Sokáig nem láttam semmi jelét,hogy flortolne velem vagy bármi hasonló. Par hónapja egy közös baratnonknek bevallottam,hogy szeretem a nőket is... Nem vagyok biztos benne de talán visszamondhatta a másik lánynak,mert azóta (fogalmam sincs bemagyarazom-e csak magamnak) mintha ,,nyomulna" rám. Folyton hosszan bamul,teljesen zavarba hoz. Azt hiszi nem látom,de folyton bazsal,csak ugy teszek mintha fel sem tűnne. Ilyenkor arra gondolok csak egyszeruen szepnek tart(amit hangoztatott is mar sokszor) es csak mint nő a not mér meg... Tesi utan tusolasnal lattam rajta hogy megbamulna de persze nem tette,mire mondtam neki hogy felolem nyugodtan megbamulhat ha szeretné. Meg is tette,es teljesen oda volt ,,milyen jo testem van,szép mellem" es viccesen hozza tette nevetve ,,milyen aranyos puncim van,ugy beleharapna". Volt hogy mogem jott es csokot nyomott a vallamra(???). Gondoltam a lanyoknal egymas között az ilyen pusziszkodos dolgok megszokottak. Nem toltok sok időt lányokkal,es ha igen sem azzal a tipikus csaj réteggel ha értitek,ezért fogalmam sincs ez csak olyan tipikus csaj megmozdulas volt-e ahogy egymas kozott szoktak. Tudom az a biztos ha rakerdezek kerek-perec,probaltam mar de egyszeruen nem birom rávenni magam,valahogy tartok a reakciotol.

Az zavar ossze hogy ugy erzem,latom a pasik érdeklik igazán. Megvan nala az a tipikus női reakcio egy jo pasi lattan/tarsasagaban.... Lathatoan nagyon ossze vam kuszalodva bennem a történet. Vélemény?!


2016. júl. 18. 21:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a nyelvtanisagert,mobilrol összecsaptam az egészet.
2016. júl. 18. 21:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az túlzott alkoholfogyasztás nem generál új vágyakat benned, csak feloldja a mentális fékjeidet, kioldja a tudat alatt elfojtott vágyaidat. Magyarul: minimum biszexek vagytok, de az is lehet, hogy leszbikus. Főleg, ha még tetszik is, hogy meztelenül megbámult és fizikai kontaktot létesítettél vele. Nem értem, ha tetszik, miért csinálsz úgy, mintha észre sem vennéd, ahogy méreget.
2016. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az az igazi kérdés,hogy ki mer először lépni :-). Olvad el a saját kérdésed.. Hát,nem egyértelmű a szitu? :-)
2016. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magamrol biztosan tudom hogy szeretem a nőket is,benne nem vagyok biztos. Nem tudom en sem miert nem kerdezem meg minden nap latjuk egymast,nem akarom elrontani a batatsagot,es az elkovetkezo egy ev nem szeretném ha kinosan telne...
2016. júl. 18. 22:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ezt jol osszekuszalta a.mobil de ertitek na.
2016. júl. 18. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Egy beszélgetést (józanúl!) mindenképpen megérne a dolog!

Bár valójában majd akkor tudod eldönteni a vonzódásodat ha majd leszel mindkét nemmel szexkapcsolatban!

2016. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Felreertitek. Rajta nem igazodok ki,magamrol biztosan tudom,hogy szeretem a nőket...Voltam is mar nővel.
2016. júl. 19. 00:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy fordítsd meg a dolgot.

Ahogy elolvastam, ő mutatta jeleit a közeledésnek, de te nem tudod, hogy ez megszokott dolog a lányoknál, vagy ezzel próbál közeledni.

Hát mivel ő megtehette, e szerint te is megteheted vele.

Játszd el vele ugyan azt amit ő veled, valahogy hasonlóan, te is nézd őt, úgy, hogy észrevegye, de a legjobb az lenne, ha ilyen tusolásos dolognál/öltözéskor, mondjuk megsimogatod a fenekét/vagy csak rácsapsz viccesen (legközelebb pedig megsimogatod, de akkor nem játékosan, csak rámosolyogsz), vagy te is megemlíted neki, hogy "Milyen szép formás a puncid." Vagy éppen viccesen valamikor megfogod neki a mellét 'véletlenül' és ehhez tennél hozzá valamit, hogy "ezt szívesen megismételném".

Vagy ha szoktatok puszival köszönni, akkor véletlenül csússzon odébb a puszi, és érjen össze a szátok egy kis része. Esetleg mosolyogva hozzáteheted, hogy "Finom volt"


Az ő reakcióiból arra gondolok, hogy ő ugyan ezeket próbálja megcsinálni veled. Persze én nem annyira ismerem jól a lányok között zajló jelentéktelen, intim szokásokat. Egy biztos, hogy ha egy srác hasonló szitut csinál, akkor kétséget kizáróan vagy biszex, vagy meleg. Vagy ha tényleg kellemetlen véletlenről van szó, akkor az látszik rajta, hogy nagyon nem akarta.

2016. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!