Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért áll fel, ha fiú osztályt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áll fel, ha fiú osztálytársam megsimogat, megölel, hozzám dörgölődzik?

Figyelt kérdés

Nem gondolom magam melegnek, de nem értem.


Fiatalkori hormon túltengés, vagy valami más?


2019. nov. 5. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán csak a fizikai érintés miatt nem azért mert fiú vagy lány. És igen ez eléggé függ a kortól.

Hány éves vagy?

2019. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
18
2019. nov. 5. 20:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja há az úgy más. Én azt gondoltam 13. Akkor kicsit érthetőbb lett volna.
2019. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő legalább biztosan meleg.
2019. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Zughomokos vagy.
2019. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De cuki
2019. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki,hoyg kicsit lejjebb is simogasson..de ha nem,akkor én megsimogatom a zacsid,dakod..jol kilö majd a nedü
2019. nov. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Minseo1998 válasza:
100%

Gratulálok az eddigi válaszolók nagy részének, igazán sok eszetek lehet. Ha nem tudsz értelmesen válaszolni akkor minek írsz ide? Kérdezett valamit a fiú aztán rögtön ezt csinálja mindegyik, undorító ez a viselkedés szerintem.


A kérdésre válaszolva pedig, igen normális. Ugyanúgy izgathat bármi/bárki érintése, akár mondjuk egy olyan anyag, vagy ha úgy ér hozzád valaki akár fiú akár lány. Ettől függetlenül azért lehetséges, hogy nem vagy hetero, vagy legalábbis van benned valami ilyesmi hajlam, de ha igen az egyáltalán nem probléma, nézz utána, hogy honnan tudhatod, esetleg ha érintés nélkül is megtörténik akkor valószínű, hogy meleg vagy biszex vagy. De ettől nem kell félni, ha az vagy akkor az vagy, ezen változtatni nem lehet, nézd meg magadon, hogy vannak-e esetleg más jelek is, mit érzel, ha egy fiúra ránézel, vagy mondjuk egy mélyebb beszélgetést folytattok (ebben az esetben nyilván nem testileg értem, hogy mit érzel). És lehetséges a hormonok miatt is, 18 évesen még bőven belefér szerintem.


17 éves biszex lány

2019. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Minseo1998 válasza:
100%
Illetve csak egy osztákytársaddal vagy így vagy minden fiúval? Mert, ha csak egy emberre reagálsz így akkor nem tartom valószínűnek, hogy hetero lennél, az illető tetszik neked csak lehet, hogy magadnak sem vallod be és mivel elnyomod az érzést nem ismered fel, hogy mi is igazából ez az érzés
2019. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, szokás srácoknál poénból ez a simogatás, ölelgetés meg buzulás, velem is csinálták, csak nekem komolyan jól esett, és élveztem. :D És meleg vagyok, nem hinném, hogy egy csajtól jól esett volna, sőt biztos vagyok benne, hogy nem.
2019. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!