Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi passzívként nem érzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi passzívként nem érzitek magatokat férfiatlannak?

Figyelt kérdés
Én ezzel küzdök sajnos, csajoknak nem ez kell :/
2019. nov. 5. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Csajokkal férfias vagyok, csak szeretek szopni, ettől nem leszek kevésbé férfia csajokkal


25F

2019. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előbb gondold át, mitől lesz valaki férfi.

Attól hogy csaja van? vagy hogy mindent megdug ami mozog? Vagy hogy bunkó, érzéketlen?

Szerintem ettől macsó lesz valaki, de nem férfi.

A férfi az, aki vállalja a felelősséget azért amit tett és ami/aki rá van bízva. Őszinte és gerinces, semmit nem tesz amit megbánna, de ha mégis, akkor sem bújik ki a fent említett felelősség alól.

Az összes többi nem férfiasság vagy férfiatlanság kérdése.

2019. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Passzív melegként se.
2019. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De,néha igen.
2019. nov. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene férfiatlannak érezni magam, miután leszoptam egy másik pasit, aki utána esetleg még meg is dug. Ha meg nővel szexelek, kielégítem minden vágyát. Ha ahhoz van kedve, akár többször is megdugom egymás után.
2019. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!