Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szeretnék kipróbálni egy két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kipróbálni egy két dolgot fiúval, hol keressek?

Figyelt kérdés
Elsősorban orálisan, de ha közös szimpátia meg van, akkor többet is passziv szerepbe. 23 évesen milyen oldalon keressek erre a célra? (társkeresőket inkább kerülném)
2019. nov. 4. 01:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt próbálkozol, illetve találkozol, döntsd el magadban, hogy egyáltalán készen állsz -e arra, hogy ezt megtedd.

Nagyon sok srácnál, férfinél a vágy megvan,de a szándék, a megvalósítás már nem megy.

Nincs rosszabb, ha már ott megy el a bátorság, mikor lépni kell, vagy találkozni.

Három srác volt, akinek első voltam, mindegyiknek ugyanezt mondtam, amikor lelkileg is igényli, nemcsak a teste hajtja, akkor kell tenni...

Így is lett, minden jó és élvezetes volt.


De mindegyik gondolkodott,mérlegelt. Ma sokan "próbálnák", de kortól fuggetlen azt látom, elmegy a bátorság már az előtt, hogy akár számcsere lenne, nem is beszélve a folytatásról...


Szóval...ez van,, nem károgásnak írtam. Annak idején én is sokat gondolkodtam, de azt hiszem, jól döntöttem, nem bántam meg...:)

2019. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tinder, de ahogy az első írta!


nálam is megfordult már a fejemben, de ha kiverem, már nem is vágyok rá egy ideig. Szóval ciki ha oda kerülsz, hogy már szobán vagytok aztán rájössz, hogy mégsem

2019. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal is tökéletes. Tapasztalat!
2019. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért mert találkozni .

Sok kezdővel beszéltem már aztán pár mondat után elszállt a bátorság vagy csak hirtelen fellángolás volt aztán eltűntek . Ne szédíts senkit azért mert nem vagy még készen rá .. Hát sok ilyen oldal van itt is biztos találnál .. Én szeretem akezdő srácokat : P


27F

snap: kom_boy

2019. nov. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj rám ha pesti vagy és ok a 29 év :)
2019. nov. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akárhol is ismerkedsz szerintem fontos,hogy ha elszáll a bátorságod akkor azért rendesen koptasdle,ne csak eltünj mint szürkeszamár a ködben.

Élőben kicsit más,de ott is írjrá,ha nem ok.

2019. nov. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!