Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bunkóság lefeküdni a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lefeküdni a legjobb haverom exével?

Figyelt kérdés

A legjobb haverom szakított az exével, akit pár nappal a szakítás előtt ismertem meg.


Pár napja viszont rámírt és dugni szeretne velem.

Féreg szar dolog, ha lefekszem vele, vagy más is így tenne?


2019. nov. 2. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Érdeklődj a barátosnál a nő felől, azután dönts.
2019. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem rontanék el baràtsàgot pasièrt.

Gondolom ez a fèrfiaknàl is hasonlòan van. Bàr az elgondolkodtat, hogy valòban a legjobb baràtod-e?

Szerintem ha az lenne, akkor meg se fordulna ez a fejedben.

(Nàlam legalàbbis tabu bàrmelyik baràtnőm exe. Mèg 1 èjszakàra is)

2019. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy az #1-es írja, beszéld meg a haveroddal és az alapján dönts (megteheted suttyomban is, de úgyis kiderül, korrektebb ha inkább előre megbeszéled vele, főleg ha nem csak egy random haver hanem a legjobb cimbid).
2019. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
addig csináld még lehet...Most vagy te vagy más.
2019. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván azért akar dugni veled, hogy bosszút álljon a haverodon, mivel nyilván abból indul ki, hogy sok ember számára az a legfájdalmasabb, amikor a legjobb barátjával fekszik össze a szerelme.

Akkor esne pofára a szuka, ha te is visszautasítanád. Csak esélyes, hogy nem fogod, ha ezt itt kell megkérdezni. Pedig ilyen olcsó nőt bármikor találhatnál másikat.

2019. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kamus győkér:D
2019. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Az ex, az már egy amortizálódott, leselejtezett kapcsolat - maga a múlt!

Miért ne használhatnám, ha esetleg jó lehet nekem (is)?

Talán a haverom megsértődik, vagy mi a franc miatt kell ezen gondolkodni?

2019. nov. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Első válaszoló vagyok. Én a barátja megkérdezését úgy értelmeztem, hogy a nőről megtudjon (a várató ferdítéseket iktassa ki megérzése szerint) egyet s mást (amit eddig esetleg nem tud róla).

A másik dolog, hogy mit szól a barátja, ha valamikor várató, hogy ismét egy "csapattag" lesz az egykori exe velük. Ez akkor lényeges, ha a kérdezőnek egyébként is tetszik a barátja exe, tehát nem 1-2 éjszakára tervez vele...

Ffi

2019. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!