Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudom, hogy egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy egy lány leszbikus/biszex és bejövök neki?

Figyelt kérdés

Tehát itt vagyok 19 éves lányként és még azt sem tudom elmondani milyen irányban érdeklődöm. Mindkét nemen belül voltak kiszemeltjeim, fantázia szintjén mindkét nem vonz. Viszont még nem volt párkapcsolatom így nem tudom magamról állítani, hogy de én meleg/hetero/bi vagyok mert semmit sem próbáltam. Habár nem sok, de lett volna lehetőségem fiúkkal. Annyira szép, csinos nem vagyok, sőt egyáltalán. De mindig féltem fiúkkal kapcsolatot kezdeni. Benne vagyok most is ebben a korban, hogy már lehetne végre valami, de nem merek. Amint valaki esetleg érdeklődne, elmenekülök. Vagyis a fiúk terén. Gondoltam megpróbálhatnám esetleg egy lánnyal és meglátom mi lesz, meddig tudnék elmenni velük. Szóval mivel nem tudok magamról semmit, kísérletezgetek úgy döntöttem. Most kerültem be egyetemre és elég sok ember közé csöppentem. Ha lánnyal akarom megpróbálni, honnan tudom eldönteni, hogy érdeklik e a lányok és hogy bejövök e neki? Azonos nemnél ez nagyon nehéz.. egymás ölében üldögélünk, puszilgatjuk egymást csak úgy. Azt mondjuk egymásnak, hogy így-úgy imádlak. Szóval ezeket egyáltalán nem lehet normálisan és reálisan értelmezni. Rákérdezni viszont nem kérdezhetek mert ha nagyon szimpatikus a csaj, akkor a barátságának egy ilyen után búcsút inthetek, valamint el is terjedhet rólam, hogy rámoccanok a csajokra. Tehát meleg/bi lányok akik nagyon értitek a dolgotokat, honnan lehet észrevenni verbális/nonverbális jelekből, hogy egy lány esélyes-e, minél biztosabban?

Bocsánat a regény miatt.


2019. okt. 31. 22:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve a kérdés kiírásának fő oka, hogy van egy lány aki nagyon bekavarta az érzéseimet és nem tudom mit lépjek. Biztosra kell mennem, hogy van esély, mert imádom és nem akarom, hogy megromoljon a kapcsolatunk, ha mégsem. Mert közvetlen velem, én is az vagyok mindenkivel és nagyon nem tudooom :(
2019. okt. 31. 22:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, próbálj rátérni valahogy erre a témára. Nem kell konrétan kimondani a dolgokat. Tudom, hogy nehéz... Én is voltam már ilyen helyzetben, de úgyis lesz majd valaki 😊 18/L
2019. nov. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!