Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem értik meg az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg az emberek, hogy biszexualis vagyok? Minden alkalommal mondjam el nekik?

Figyelt kérdés

Lennék együtt lánnyal. Szerelem és testiség is.


Fiúval csak testiség.


Mégis amikor azt mondom, hogy biszexuális vagyok megkérdezik, hogy: nem vagy leszbikus? Mindig csak lányokról beszélsz.


Komolyan el kell mondanom majd mindig, hogy fiúkkal is szívesen lefeküdnék majd?


Mondták már, hogy hívd magad leszbikusnak akkor és nem lesz félreértés. De nem vagyok leszbikus. Ez nem fair a leszbikusokkal szemben.


Igaz, hogy néha ezerszer melegebbnek érzem magam, amikor Lena és Kara egy jelenetben van.. De akkor is. Vagy sorolhatnám még..

De mivel vonzódok a fiúk nemiszervéhez, így nem vagyok az.



Tanács? Cserébe béna poénokat is küldhetek. :)


2019. okt. 29. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vagyok.hidd el,ezt párszor meg fogod még kapni.

Sajnos a legtöbb ember agya ezt nem tudja feldolgozni.

2019. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne hazudni, mindig mond el. össze jött Lena és Kara most supergirl és a testvére is csajjal van együtt?
2019. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanács? Ha összejössz egy másik lánnyal akkor értelemszerűen nem szeretné hogy mással legyél akár férfi, akár nő lesz az illető. Amiben tanácsot kérsz, az az, hogy szeretnél kötetlen kapcsolatot, ahol lehetsz másokkal is. Kezd így neki, mond el a partnerednek, hogy nyitottan szeretnéd, vagy elfogadja, vagy nem.
2019. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem jöttek össze. Sajnos. Még! Egyszerűen túl boldogok egymás közelében. Szerintem összehozzák őket majd.


Igen, Alex Kellyvel van együtt. Annyira édesek, bár Maggiet soha nem engedem el. Imádom.

2019. okt. 29. 21:31
 5/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak:

Bocsi, félreérthetően írhattam. Nem akarok nyitott kapcsolatot.


Úgy értettem, hogy barátok, ismerősök. Nem vagyok párkapcsolatban, szóval senkivel nem kell megbeszélnem ezt.


De azért köszi a válaszod.

2019. okt. 29. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

"fiúkkal is szívesen lefeküdnék majd"

Tehát ha jól értem még nem voltál fiúval. Nekem pont ugyan ez volt a dilemmám míg nem kezdtem el fiúkkal próbálkozni. Végül úgy alakult lefekszem egy sráccal és rájöttem, hogy sokkal inkább a lányok vonzanak. Sőt mi több arra jutottam, meg lennék egy életre férfi nélkül. Más az, ha ábrándozik az ember és más amikor tapasztal. Én is úgy voltam vele, hogy a lányok testileg és lelkileg is vonzanak, a fiúk pedig csak testileg, de az utóbbiról csak elképzeléseim voltak. Amint megtapasztaltam rájöttem, hogy ez nem nekem való. (Pedig nagyon figyelmes volt a srác)

Persze nem akarom ezt beléd beszélni, csak kicsit felismertem magam abban, amit leírtál. Simán lehet, hogy te élesben is élveznéd.

Amit tanácsolnék, hogy tapasztalgass. Majd szépen kikörvonalazódik, hogy mire van szükséged. Talán nem is fontosak a címkék.

(És szeretném azt a béna poént)

2019. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Takafodj akkor a bi kategóriaba
2019. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7-es, esetleg nem szeretnél te is eltakarodni innen? Mondjuk a mentális egészség kategóriába. Köszi
2019. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy voltam, mint a hatos válaszoló, hogy amíg le nem feküdtem egy sráccal addig én is bi-nek tartottam magam, és bár nekem is figyelmes partnerem volt, nem jött be egyáltalán, és ott dőlt el, hogy csak a nők érdekelnek érzelmileg és szexuálisan is.

Meg kell tapasztalnod, hogyha még nem voltál fiúval, akkor próbáld ki milyen, maximum úgy jársz, mint mi, hogy utána jössz rá te is, hogy mégsem vonzódsz a férfiakhoz.

A béna poént én is kérném 🙂

2019. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg azt tudom mondani mint az előttem szólok, tapasztalj.

Nálam kicsit furán alakult, az első fiúvam borzasztó élmény volt, azt hittem leszbi vagyok és azért. Később jött egy másik srác, azóta férfiakkal is fantasztikus tud lenni. De teljesen megértelem, sajnos sokszor lesz még ebből felreértésed, hogy mi is vagy, egyszerűen ne törődj vele. Mindenki gondoljon amit akar, csak az számít neked mi a jó. :)


Én is kérek poént.

2019. okt. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!