Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem szeretnek a bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretnek a bi férfiak csókolózni?

Figyelt kérdés

Több bi - házas, barátnős - férfivel volt már kalandom, sőt, egy fiatal nős sráccal évekig tartó diszkrét haverságom is.

Ez utóbbiban első perctől volt csók és minden más. Viszont a többiben, illetve az ismerkedésben vagy nem voltak hajlandók, vagy kikötötték, mindent, de azt nem.

Nem értem, mivel ha nősként orál,nyalás, 69, anál minden formája okés volt, akkor a csók miért tabu.

Pedig láttam rajtuk, hogy nagyon be voltak indulva.

Nekem nagyon fontos a csók, aki nem volt hajlandó,azzal rövidre is zártam. Pedig én is bi vagyok.


Ennek valami lelki okai vannak ? Vagy más ?


2019. okt. 26. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem határolodolok el tölle.Fölleg a spermás csók

jön be.Amikor leszoptuk egy mást utána.úra áll a cerkám tölle.Ez bisztos gusztustalanúl hangzik számodra.

Nem édekel. Nekem és ha a partneremnek is be jön.

csináljuk.

2019. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek, de csak a velem egyidősekkel, vagy fiatalabbakkal. 22f.
2019. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Az igazi bi fiuk,érzelmileg nem vágynak másik fiúura .

A téma csak derékon alul érdekli őket,.még a dugást sem vállalják be .

2019. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én smaciznék fiúval :)
2019. okt. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Mert az olyan b*zis. Nuku b*zulás! :-)
2019. okt. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejön főleg ha érzékien csinálja
2019. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, de valamiért én sem vágytam rá soha. Kicsit amúgy az az érzésem, hogy aki bi fiú, az általában valójában inkább csajokra vágyik, de rájön, hogy testileg rá tud izgulni magára, és egy idő után elkezd kísérletezni a saját nemével. De ebben érzelmek nincsenek, szóval szerintem ez az ok. Én is csinálnék szívesen egy-két dolgot, de a csókra én se vágyom. Talán fiatalosabb, lányos és szigorúan szőrtelen sráccal egyszer.
2019. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!