Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van még lehetőségem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még lehetőségem?

Figyelt kérdés

Van még lehetőségem kipróbálnom lánnyal is a szexet? Eddig csak fiúkkal voltam.


29bi/F


2019. okt. 24. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? :)
2019. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Akkor honnan tudod hogy biszex vagy?
2019. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tudhatná? A heterok honnan tudják hogy heterok ha nem próbálták ki még mindkét nemmel?

12 éves korom óta tudom hogy mindkét nemet szeretem, eltelt 10 év és még mindig így van. Pedig akkor még a közelében sem voltam hogy bármit is kipróbáljak.

2019. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok ezzel. Nálam ez inkább azért alakult ki mert fiúkkal könnyebb mindig összhangban lenni meg kapcsolatom is fiúval volt eddig. Lány partnereim is voltak, csak csókig jutottam el, de úgy hozta az élet hogy egyikkel se feküdtem le mert valahogy jobban kell teperni náluk az udvarlások és társai, én meg bénának éreztem magam mindig. :/ Pedig azért mostanában érzem, nagyon hajt a kíváncsiság hogy milyen lehet lánnyal és a gondolattól is beindulok. :)
2019. okt. 24. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? Keress hozzá partnert és hajrá :)
2019. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lányt nem könnyű barátság extrákkal kapcsolatra keresni sajnos. Eddig elutasítottak. 🤷‍♂️
2019. okt. 24. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!