Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mikor jon el az ido mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jon el az ido mikor lanyokkal is lehetek?

Figyelt kérdés

Csak idosebb ferfiakkal voltam, de mar nagyon szeretnem lannyal kiprobalni, mert meg sosem voltam.. es borzasztoan vagyok egy noi testre.

18L



2019. okt. 2. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Amint találsz hozzá partnert...
2019. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Holnaptól, mindig holnaptól.
2019. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Otthon a tükör előtt jókat smárolhatsz a kétdimenziós éneddel... :)
2019. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jo nyomorekok vagytok, hogy az ember kerdez valamit es ti itt elitek ki a szemetkedest nevtelenul. Gaz
2019. okt. 2. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem szemétkedünk, de az #1-esnek van igaza, mi honnan tudjuk, hogy mikor találsz rá megfelelő partnert akivel kölcsönös a szimpátia? Nézz le egy wow! partyra, ott 10000000x nagyobb esély mint a GyK-n.
2019. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

Komolyan mit vársz?

Pont olyan vagy, mint azok a srácok, akik végre, valahogy, mindegy hogy nőt akarnak, és másoktól várják a megoldást.

De mi szemetek vagyunk és nem adjuk, úgyhogy marad nekik a lepontozás, mint egyetlen élvezet.

2019. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Velem is ez a helyzet. 18/L
2019. okt. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6osnak uzennem, hogy tanacsot vartam nem megoldast, es elegge primitiv vagy, hogy engem leminositesz. Leirtam h nem voltam meg lannyal, igen jol esne ha kapnek egy tapasztalt lanytol tanacsot. Szakadj mar le rolam komyorgok, ha nem tudsz segiteni akkor ne segits, de ne is itt eld ki magad
2019. okt. 2. 23:12
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

#7 vagyok

Én sem voltam még sose, de szeretnék. Engem is vonzanak a lányok. Ha tényleg csak ki szeretnéd próbálni, írj nyugodtan.

2019. okt. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező!

Az a baj hogy sok itt a kisfiú gyenge értelmi szinten..


A kérdésedre azt válaszolnám hogy esetleg regisztrálj fel leszbikus társkereső oldalakra és ott találsz konkrétan olyan lányokat akik hasonló helyzetben vannak.


F

2019. okt. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!