Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan roma srác akinek jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danielguy kérdése:

Van olyan roma srác akinek jó nagy farka van?

Figyelt kérdés

5 roma sráccal már recskárzam közösen de mindegyiknek max 15 cm-es farkuk volt. Olyan nagy csalódás ez nekem mert azért látom az utcán, hogy sok szálkás jóképű roma srác van és jó lett volna olyannal összehozni akinek jó nagy 18-20cm-es igazán szőrös férfias farka van és nem csupasz répája.

Akinek volt roma sráccal valami annak milyen tapasztalatai vannak?



2019. szept. 29. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Enyém eléggé méretes
2019. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Hogy hoztad össze ezeket a közös recskákat kérdező? Nekem egyébként kimondottan bejön a kis méret :D.
2019. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is kiprobalnan fiatal roma sráccal meg sose csináltam de legyen csupasz a farka
2019. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem faji kérdés,mindbe van nagy és kicsi is.
2019. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én sem gondolom faji kérdésnek, csak eddig nekem kis csupasz farkú srácokkal volt kalandom.
2019. okt. 1. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem már volt dolgom jó naggyal F bi
2019. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
szóljak faternak 20 as van neki jó szőrös
2019. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sandrisbp ***** válasza:
100%
Nyilván kis mintából nem lehet érvényes következtetést levonni, de én kicsi és vastag farkú, ill. normal átlagos farkú roma sráccal voltam csak (nem sokszor fordult elő ilyesmi velem), és szexmoziban is csak ilyen farkú romákat láttam masztizni párszor. XL-est egyet se...
2023. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!