Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tudtok olyanról, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyanról, hogy valaki gondolati szinten izgalmasnak találta a saját nemével létesített kapcsolatot, fantáziált róla, viszont amikor "kipróbálta", akkor mégse jött be?

Figyelt kérdés

2019. szept. 23. 02:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Nincs ezzel semmi baj. Kipróbáltad, nem jött be, és annyi. Még mindig jobb, mintha egy életen keresztül azon rúgózik, hogy jó lenne kipróbálni.
2019. szept. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem jutottam el a próbáig, épp azért is kérdezem, mert, ha van ilyen, akkor az elég kínosan jön ki a másik féllel szemben, hogy na mégse oké a helyzet. De lehet, hogy túlagyalom.
2019. szept. 23. 05:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit próbáltal ki ami nem jött be?

Írd le! anonim oldal!

Nekem a szopás rész a libling és a max is!!

Nem megy valamiért! (Bi vagyok)

Kezem lábam remeg ha nekem csinálják!

Csajok meg jó ha félkeményre tudnak vinni. Ott a punci vagy a popsi kárpótol.

2019. szept. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy le kell tisztázni ezt előtte, vagy olyannal kell, akivel utána nem találkozol.
2019. szept. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam semmit - ahogy az előbb is írtam. Csak már több, mint egy éve foglalkoztat, hogy "mi van, ha...?". Mindenesetre nem akarok elhamarkodott lenni, csak most eszembe jutott ez a kérdés.
2019. szept. 23. 06:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a baj, hogy tetszett, én seggbe raktam egy transzit, ami nagy álmom volt! Most azóta is azt hajtom...22F
2019. szept. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt osztályársamat leszopta egyszer egy pasi, ő azt mondta, nem szeretné még egyszer csinálni, azóta nem is csinálta és maradt a csajokál.
2019. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Privát üzeneteket pedig NEM kérek. Nem poénból nem írtam kort és nemet.

2019. szept. 23. 23:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Az már bi
2019. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Biszex igen, de azt hozzá tenném, hogy enyhén bi. Kíváncsi hetero nincsen csak enyhén biszex akit annyira nem izgat de egyszer belemegy vagy párszor...
2019. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!