Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex a haverom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex a haverom?

Figyelt kérdés

Este ketten iszogattunk nálam, aztán befeküdtünk az ágyba, a szobámban csak egy ágy van ezért együtt aludtunk. Meg kérdeztem hogy megölelhetem e, azt mondta, hogy öleljem. Aztán elkezdtem simogatni a fenekét stb, és odanyúltam, boxeren keresztül de kőkemény volt neki. Nagyon felizgultam, és elkezdtem verni boxeron keresztül, nem mertem kivenni a nadrágból, mert féltem, nehogy meggondolja magát, és abba keljen hagyni. Aztán egyszer csak éreztem, hogy elevezett. Utána azt mondta most már ne öleljem, és ezt felejtsük el csak részegek voltunk. De már bánom, hogy nem vettem elő stb... Ettől ő biszex? Mert amúgy barátnője is volt már meg csajokrol beszél.

18f


2019. szept. 14. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem te vagy az, ez az egész meg fantázia
2019. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én meleg vagyok, tényleg így volt...
2019. szept. 14. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem biszex csak részeg volt.
2019. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy akárcsak bi is. A pia, plusz hogy tapiztad simán okozhatott merevedést, a többi meg jött.
2019. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kell ezen ennyit elmélkedni:


összehozol ismét egy iszogatós estét, és ha legközelebb is befekszik az ágyadba, te legközelebb is elkezded simogatni csak aztán kicsomagolod a boxeréből, és a száddal kényezteted a végéig.... azonnal lepontozod hol tart a Kiney skálán


ui.: de meséld itt is el

2019. szept. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kovpet ***** válasza:
100%
Ha tetszett neki, biztos megengedi máskor is. :)
2019. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit biszex mert hagyta! Én is hagytam volna😀aztán elélveztél volna te is!
2019. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!