Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti másként ítélitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti másként ítélitek meg a férfi és női biszexualitást?

Figyelt kérdés

2019. szept. 7. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Kicsit. Az rendben van, hogy én smárolok lányokkal (több nem történt), de az nincs, hogy a pasim más pasikkal smároljon.
2019. szept. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
#1 Tiltakozom az ilyen durva diszkrimináció ellen!
2019. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Lanyoknal mehet, de a buzulás nem ok.

42f

2019. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
99%
Én nem. Lányként persze jobban belelátok a mi részünkbe de nem tekintem másnak, max annyiban hogy ahogy eddig észrevettem a pasiknak sokszor nehezebb dolguk van (a lányok elfogadóbbak a lányok felé mint a pasik a pasik felé, sőt sok pasinak kifejezetten tetszik két csaj együtt). De ha arra gondolsz hogy más mértékben fogadom-e el őket vagy hasonlók akkor egyáltalán nem, körülöttem legyen mindenki azzal akivel neki jól esik. 18/L
2019. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Lehet egyetérteni v. nem egyetérteni, de attól még tény, hogy mind a férfiak, mind a nők másképpen ítélik meg a két nem azonos neműekhez vonzódását.
2019. szept. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Mindenki csinalja azzal, akivel szetetne. Azt gondo, mindenkiben van biszexualitas kisebb/nagyobb mertekben. Miert lenne elitelendo?
2019. szept. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2019. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Pont ugyanannyira fogadom el mindkettőt, nincs is értelme különbséget tenni.
2019. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!