Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tapasztaltabb biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb biszexuális lányok, nők! Tudnátok tanácsot adni? A többi lent.22/L

Figyelt kérdés

Nem szeretnék ide nyílvánosan túl konkrét dolgokat leírni viszont privátban szivesen leírom, hogy mik történtek eddig. Tényleg csak olyan emberek válaszát, tanácsait, privát üzeneteit várom, akik úgy érzik, hogy tudnak hasznos tanácsokat adni a szitumra. Köszönöm előre is!


Szóval nagyvonalakban annyi a lényeg, hogy van egy lány, aki nagyon tetszik. Nem sokkal idősebb tőlem csak 3 évvel és olyan a viszonyunk, hogy beszélünk, de nem túl sokat. Ő elég fiús lány, még a járása, öltözködési stílusa is fiús, nagyon sokan tippelnek arra, hogy van hajlama. Én is ezt érzem, sőt azt is érzem, hogy szerintem tetszem neki, de minimum annyi, hogy nem vagyok közömbös a számára. Nekem nagyon tetszik és épp ezért nem tudom annyiban hagyni a dolgot, mert azt érzem, hogy lenne esélyem. Viszont nem tudom hogyan adjam a tudtára azt, hogy tetszik. Nem volt még dolgom lánnyal és fogalmam sincsen hogyan kell "úgy" közeledni egy másik lány felé vagy hogyan kell a tudtára adni, hogy benne lennék vele szexuális együttlétben. Sajnos úgy néz ki, hogy elég ritkán fogunk találkozni mostaban és szeretném ezeket a ritka alkalmakat kihasználni. Arra egyelőre nincs lehetőség, hogy elhívjam valahova vagy hozzánk, mert ennyire nem közeli a kapcsolatunk.


2019. szept. 4. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy egy nőnek férfias a megjelenése, öltözködése, szokásai még egyáltalán nem biztos, hogy biszex, vagy leszbikus lenne. Neked kell érezni, hogy ki az és ki nem.

Miért magadhoz akarod hívni? Azt várod, hogy egyből egymásnak estek? Inkább üljetek be simán csak úgy valahova tereferélni és terelgesd a témát a szexualitás, a leszbikusság felé kipuhatolni ő mit gondol ezekről a témákról. Ha tapasztalt akkor pontosan látja hogy tetszik neked és azt is tudni fogja (ha megvan a szimpátia) hogy kell lépni.

2019. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nemcsak a megjelenéséről gondolom, hogy az.

És nem, nem akarom egyből letámadni, csupán sokan szokták azt tanácsolni, hogy hívjam át magamhoz filmezni vagy ilyesmi.

2019. szept. 4. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:

#2

Rendben van, hogy nem akarod egyből letámadni, nem akarod elhívni magadhoz filmezni. Ettől függetlenül elhívhatod moziba, meghívhatod egy presszóba egy kávéra, vagy más italra, és beszélgethetsz vele. Ez gondolom, még a te értékrended szerint se lerohanás. Tudod, az ismerkedést valahol, valahogy el kell kezdeni, ha szeretnél a másiktól valamit.

2019. szept. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!