Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire gyakori az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az hogy valaki a közös verés után többre vágyik?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok erre, én ezt jelenleg kb mindennél jobban akarom, csak akkor később vagy ott lehet hogy többre vágynék, és ettől kicsit félek.

2019. szept. 4. 03:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Én verés után egy kiadôs kakilásra vágyok.
2019. szept. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
es akkor mi van? mitöl kell félni? a szex az jo,nem bünös tevékenység..
2019. szept. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ez tart vissza meg a nemi betegség . Mert vannak olyan szép farkak, amik többre kesztetnének
2019. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vágyom többre.Kipróbáltuk haverral hogy milyen egymásét kiverni,baromi jó és elég is.

Mindenkinek más,de csak úgy tudod meg ha megléped a dolgot.Aztán ha többre vágysz sincs belőle gond,találni fogsz hasonló fiút.Lényeg hogy fogadd el magad!

2019. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam például így volt.Először csak kivertük egymásnak, aztán én már szájjal fejeztem be neki.
2019. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez. Kozosen vertuk, aztan en terdelve neki. Majd hirtelen bekaptam neki.

Nem ellenkezett

2019. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
összekéne hozni egy hokipartit :)
2019. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. De egyáltalán nem biztos. Előre nem tudod, ki kell próbálni. Ha vágysz rá, tedd meg!

Én többször csináltam már, nagyon élveztük mindketten és soha nem akartunk többet.

2019. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mindennél jobban ki akarom próbálni, csak tartok attól hogy mi van ha ott a közös verés helyett inkább az ötét szeretném verni? Vagy az lenne a legrosszabb ha le szeretném őt szopni, és a másik fél nem engedi.
2019. szept. 6. 06:49
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Közös maszti sose volt, az volt rögtön az elején hogy keresztbe vertük majd az esetek nagy része úgy folytatódott hogy a végén mehettem tusolni és kiimádkozni magamból a tejszínt...22F

Kissé komoly kolis esték voltak

2019. szept. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!