Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ha egy srácnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy srácnak van csaja de egy kozos kep nincs fb-jan vagy instáján ahol egyutt lennének akkor alibi csaja lehet?

Figyelt kérdés
Met hiszen ha igazabol szerelmesek lennének egymasba akkor tennének fel kozos képeket is, nem?
2019. aug. 30. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2019. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne reménykedj. Nekem sincs semmilyen közös kép kint a férjemmel pedig ő életem szerelme, még közös gyerekünk is van.
2019. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlenül. Lehet, hogy csak nem akarja ország-világnak megmutatni a lányt. Gondolhatja úgy, hogy a kapcsolatuk kettejük magánügye.
2019. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Nem éli mindenki az interneten az életét.

Én pl sehova se töltök fel képeket se magamról, se a reelimről, se az utazásaimról, se a páromról, mert minek?

2019. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Kötelező reklámozni?
2019. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Én se hirdetem a pàrkapcsolatom sehol.

Közös képek max 1-2 van, de nem jellemző.

Tapasztalataim szerint, azok "hirdetik" a szerelmüket, akik bizonygatjàk hogy tökéletes a pàrkapcsolatuk, közben meg egy kalap kakit se ér!

2019. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sincs egy közös képünk sem fent és a kapcsolati állapotunk sincs kint. Aztán mégis 2 hónapja volt az esküvőnk, nem érzem alibi kapcsolatnak.
2019. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem hogy közös kép nincs a párommal a fb-n, de az sincs feltüntetve, hogy párkapcsolatban élek. Nem tartozik a nyilvánosságra. Ha valakit nagyon érdekel, kérdezzen rá! Nem fogom letagadni.
2019. szept. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!