Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tudok tenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, úgy érzem szerelmes vagyok belé. Biztos vagyok benne, hogy ő is érez valamit. Viszont neki van pasija. (Bonyolult)... Egyszer volt egy helyzet, lehetett volna bármi belőle, de nem hagytam, semmit! mert ugye neki van párja. Sem én sem pedig ő nem beszéltünk a kialakult helyzetről, sem semmi másról ami ehhez köthető. Én semmiképp nem merem, nincs bátorságom, hogy bármit is mondjak, de szerintem neki sem. Most pedig van egy nagyon komoly dolog, amit én nem fogok kibírni..de azt itt nem vesézném, aki esetleg tudna/szeretne segíteni, kérem írjon privátot. Kilátástalan vagyok, így még soha nem voltam.

23/l



2019. aug. 23. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a komoly dolog? :)
2019. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kapcsolatban van, nem közelednék.
2019. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Uhh ez engem is érdekelne, mert pont ilyen helyzetben vagyok én is.

Szerelmes vagyok egy lányba, akinek pont most van alakulóba a kapcsolata egy pasival...

2019. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3. Ha csak alakulnak, hajrá! Győzzön a jobb! :)
2019. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne az a komoly dolog?
2019. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!