Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol tudnék transzneműekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék transzneműekkel ismerkedni? 26f

Figyelt kérdés
Régóta próbálkozom ismerkedni ilyen lányokkal, de nem sok sikerrel. Személyesen nem. Nem járok melegbárokba, érdemes lenne? Járnak oda? Kérnék segitséget/tanácsot.

2019. aug. 23. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
Igen, szoktak lenni transzneműek is a melegbárokban. Romeó.
2019. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy be fogok látogatni egyszer. Ismeretem hiányában melyikbe lenne érdemes?

2es: az ilyenre nem vagyok vevö, és nem csak egy bugyi,melltartó határozza meg a transznemüeket...ne gunyolódj! A legszebb teremtések a világon!

2019. aug. 23. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ugyan nem vagyok a témában járatos, de itt rendszeresen olvasok, művelődöm, és visszakerestem neked az egyik kérdést, ami esetleg segíthet. Sok sikert! :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

2019. aug. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!