Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan akitől kaphatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akitől kaphatok tanácsot?

Figyelt kérdés
23L vagyok eddig csak fiúkkal voltam, de most egy buli következtében voltam egy lánnyal és nagyon is jó volt. De már saját magamat sem értem. Lányok akik saját nemhez vonzódnak írnátok tapasztalatot akár priviben hogy hogy történt.?!.
2019. aug. 22. 13:35
 1/2 anonim válasza:

Szerintem az, hogy élvezted lánnyal nem feltétlenül biszexualitás. Sokakat mondjuk ilyen szempontból a kíváncsiság hajt. De ezt teljes mértékben magadban kell lerendezned és kitapasztalnod mi is az amire igazán vágysz. Azért írok pár tippet:

-esetleg leköti egy csinos lány mondjuk annyira a figyelmed az utcán mint egy helyes pasi

-tudnál-e létesíteni egy olyan hosszútávú kapcsolatot mint eddig egy férfival tetted

-illetve, hogy érzelmileg kitudnál-e úgy elégíteni egy nőt mint ahogy férfit


Legtöbbször a biszexualitásnak elég sok jele van, esetleg gondolj vissza mi az a múltadban ami ehhez vezethető vissza vagy ami éppen nem. Remélem tudtam segiteni❤️

2019. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudtál és köszönöm szépen😊 ezekre a kérdésekre a válasz mind nem...
2019. aug. 26. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!