Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » As Rock alaplap BIOS frissítés...

Jokennyo05 kérdése:

As Rock alaplap BIOS frissítés után nem látja a HDD-t. Már mindenhova dugtam mindent de a HDD az sehol! Esetleg kaphatok pár tanácsot?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 16:21
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Rakj fel egy régebbi BIOS -t.
2019. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha minden jól működik,akkor semmi értelme sincs biost frissíteni. Nem biztos,hogy javít a dolgon.Próbáld meg visszatenni azt,ami régebben rajta volt.
2019. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Állítsd át a SATA mode-ot IDE-ről ACHI-ra vagy fordítva.
2019. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nos átállítottam ide is oda is,kábelt cseréltem hátha de így se jártam sikerrel. Ma másik hdd-t próbálok ki de tegnap jó volt ma meg nem a vinyó? HD sentinelen teszteltem pár napja kiváló volt az eredmény.
2019. jan. 26. 08:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Megtörtént a csere és rögtön be is botolt a gép. Ezek szerint a vinyó rossz,vagy szoftver hiba?!
2019. jan. 26. 11:36
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

Ha a vinyó lenne rossz, most se működne a géped.

A frissítés valami anomáliát okozott nálad. Ritka, de van ilyen.

2019. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos újratelepíttés lett a vége. Most rendben van minden. Köszönöm a hozzászolásokat! 🙂
2019. jan. 26. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!