Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi pasik! Milyen érzés anált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi pasik! Milyen érzés anált adni és kapni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne mindkettő

Légyszi írjátok hány évesek vagytok!


27f



2019. aug. 20. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre én is kíváncsi vagyok. Szívesen kiprobálnám.
2019. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Izgató volt az elsőt kapni, és adni is. Izgató volt, hogy ott hatol be a másik, vagy hatolok a másikba, ahol általában csak kifelé jön a cucc.

Maga a behatolás nem okozta azt a fájdalmat, amit vártam az addig hallott elbeszélésekből. Kicsit kellemetlen volt az első pár másodpercben, de utána élveztem, hogy bennem volt, ott lüktetett, és belém élvezett.

2019. aug. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem kapni nem esett jol, de addni igen
2019. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy mennyire jó kapni, az nagyban függ a mérettől és, hogy mennyire tudsz ellazulni és kitágulni.Adni egész jó :D (22f)
2019. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem mintha üríteni kéne. De izgató
2019. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Kapni jobb, mivel adni jobban szeretem egy nedves puncinak... Kár, hogy nem sok biszex pár van. 42f Meg férfit inkább csak szopni szeretek...
2019. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!