Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés volt először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt először orálozni valakin?

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 19:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlen, új, izgató és nagyon furcsa. 16 voltam, amikor az egy évvel idősebb haverom - akivel korábban többször kivertük együtt - mondta, hogy kipróbálhatnánk, milyen érzés bekapni egymásét. Szép, nagy és vastag szerszáma volt, nem tiltakoztam, tulajdonképpen inkább vonzott, hogy megtapasztaljam úgy is. 😊
2019. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tartottam töle. Azt hittem az utolso vagy az utolso utáni pillanatban nem fog menni. Vagy bekapom és akkor döbbenek rá hogy "fujj",-de nem. Abban a pillanatban ahogy bekaptam rögtön megkönnyebbültem. Meglepöen könnyen ment. Élveztem. Mintha hosszu ideig cipeltem volna valami nehezet és végre megszabadultam töle. Minden pillanat gyönyörű volt. A partnerem azt hitte átvertem, hogy nem az volt az elsö(szoval erre akár büszke is lehetnék/lehetek) csak akkor ezzel igy elrontotta a pillanatot. Szar étzés volt magyarázkodni ahelyett hogy örültünk volna egymásnak... ujra megtenném csak válogatos vagyok...26f
2019. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon jó érzés az elejétől a végéig Sőt a vége a legjobb Borsod?
2019. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
Fura volt, de megtettem, és élveztem. Megtenném újra. Budapesten valaki?
2019. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
Akinek adtam az orált, tisztára mosta, így csak a testének az illatát éreztem, miközben a vékony fitymája alatt mozgattam a feszes makkját, majd ehhez az előváladék íze vegyült. Egy idő múlva egyszer csak éreztem, hogy még keményebb lett, és telelőtte a szám friss, sós, meleg ondóval. Habár utána órákig éreztem az ízét, nagyon jól esett.
2021. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
7 éve, 20 éves koromban történt meg először haverommal, közös f*szverés előzte meg, gondoltuk továbbmegyünk. Finom volt ízre és illatra is a farka, vizuálisan izgató volt a mérete és a formája. Nagyon jó volt szopni, első alkalommal nem élvezett rám, második alkalommal a mellkasomra kaptam a forró g*cit, utána már a számba is élvezett. Zavarni nem zavar, volt hogy le is nyeltem, de mondjuk távozás után az ízét ha még érzem az nem jön már be annyira. Viszont a testemre élvezés után egy órával is izgatónak találom a csöpögő g*cit.
2022. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!