Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet, hogy biszex vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Aránylag sokszor kapom magam rajta, hogy néhány lányt, nem úgy nézek meg, mint, ahogy normális lenne egy lánytól, ráadásul álmomban egyszer egy lánnyal voltam, mármint egy lánnyal jártam. Viszont ugye a fiúkat is megnézem, és teljesen össze vagyok zavarodva.

2019. aug. 11. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hetero vagyok, én is néztem már meg csajt (tényleg jó segge volt, na :D) és párszor álmodtam már azt, hogy nővel fekszem le.


Nem vagyok biszex - kapcsolatot eleve csak férfival tudok elképzelni, a szexet pedig nem tudom kapcsolat nélkül elképzelni :)

2019. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Többször is elragadott a hév és buliban csókolóztam lányokkal.

Párkapcsolatom és szexuális kapcsolatom csak fiúkkal volt. Ezerszer jobban izgatnak a fiúk.

Nem tartom magam biszexnek viszont nem zárom ki,hogy van bennem hajlam. Mert aki full heteró annak szerintem ennyi se fér bele.

2019. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

Amíg éber állapotban közvetlenül nem "álmodozik" más nőkről, vagy nem vált ki közvetlenül szexuális izgalmat, nem vágyik rá, addig nem bisex.

Ha nőként kicsit "úgy" néz meg egy másik nőt annak lehet az oka a kivetítés (asszociáció) nem feltétlenül a direkt nemi vágy. Másnál is előfordul (nőknél) hogy egy másik nővel álmodnak, de ettől még heterók.

2019. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!