Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányokhoz lenne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányokhoz lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, eddig csak fiúval voltam, igazából nem is tartom magam biszexuálisnak (Kinsey-skála 2-es, heteró erős bi vonásokkal)


Viszont nagyon szeretném kipróbálni a szexet lánnyal, de egyre jobban úgy gondolom, hogy akár kapcsolatot is el tudnék képzelni egy másik lánnyal.


Vannak itt olyanok (elsősorban lányok), akik nem voltak biztosak a szexuális irányultságukban aztán kipróbálták mégis azonos neművel? Milyenek voltak a tapasztalatok? Minden történet érdekel


Illetve még egy kérdés: hosszú műkörömmel meg lehet ujjazni másik lányt? Magamat meg tudom, de ugye ott érzem, hogy mit hogyan



2019. aug. 9. 21:36
 1/7 anonim válasza:
100%

Még én sem próbáltam lánnyal csak ki akarom de én már most biztos vagyok benne hogy biszex vagyok. Hosszú műkörömmel valaki tud ujjazni mást valaki nem. Ha magadat tudod akkor meg eshet hogy mást is.


16/L

2019. aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Műkörömmel óvatosan.egyszer amikor már le volt nőve a körmöm és nem volt a legstabilabb,letört közben.meg nem is legkellemesebb amúgy műkörömmel
2019. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kíváncsiságból próbáltam ki először nővel, de nekem nagyon bejött. Azóta a férfiak nem érdekelnek egyáltalán.

Engem egyszer ujjazott meg lány hosszabb, de eredeti körmökkel. Nem volt kellemes, többször megkarmolt.

2019. aug. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor majd vibrátor, aztán ha tényleg bejönnek a lányok, akkor rövid körömre térek át.

Az a baj, nem tudom hol lehetne olyanokkal ismerkedni, akikkel kipróbálhatnám.

2019. aug. 12. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb barhol,pl esetleg beszelgetes utan siman en is benne lennek
2019. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én evolúcióm

17 éves korom körül elkezdtem fantáziálgatni hogy két nő.

Aztán tetsztt kicsit egy leszbikus osztálytársam.

Aztán egyre jobban bejott Kristen Stewart

Majd smároltam pár lánnyal

Lefeküdtem a legjobb barátnőmmel

Tinderen dugiban átnéztem a lányokhoz

Végig úgy éreztem hogy romantikusna nem tudnak vonzani

Kijöttem külföldre megcsaltam a barátom egy csajjal, de utána rögtön szakítottam

Belezúgtam teljesen egy csajba minden téren és most egy darabig ő lesz az etalon szerintem.

Nem tudom mi fog történna ha majd hazmegyek az igazán heteró magyarországra😕

2019. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal lány voltam, és kerestem magam. azt hittem a fiúk hibája, hogy nem tudok elmenni, gondoltam hátha a lányokkal jobb lesz. Volt két csaj, de nem volt jó velük sem. Most ott tartok az életemben, hogy 15 éve házas vagyok, ismeri a múltam, csak egymásé vagyunk! ez biztos! Megkapunk a másiktól mindent. Tehát addig nyal, amíg akarom, és mondjuk én is megdughatom őt, ha kedvem van hozzá, sőt! olykor kéri is :D Van 2 gyerekünk, a hálószobát zárjuk :) Amikor kiteljesedik a szexualitás, annál szebb dolog nincs. Sok sikert! Fedezd fel magad, és kívánok neked egy odaadó hű társat! Nincs körmöm, és nem is szeretnék … hátrány!
2019. aug. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!