Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, hogyan tudatosult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hogyan tudatosult bennetek, hogy a fiúk is érdekelnek?

Figyelt kérdés
Mindig barátnőim voltak, soha sem volt gondom a csajozással. De egy buliban részegen smaroltam egy sráccal. Azóta valami nincs rendben velem. A barátnőmmel is szétmentünk, mert nem tudott felizgatni. De emellett nem tudnék fiúval lenni az fix. Mégis azonkapom magam, hogy fantáziálok az utcán. Hogyan állítsam ezt le? Egyáltalán nem olyan családban nevelkedtem, akik ezt normálisnak tekintik. Illetve az ismeretségi köröm, ami elég nagy, szintén nem olyan elfogadó. 21/F
2019. aug. 5. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

A barátnőddel nem biztos, h emiatt mentetek szét, ezen kívül csak érdekelt a dolog és bejött.

Ne komplikáld túl, tuti nincs még nagy baj.

2019. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy hetero fiu vonzodik a lányokhoz,erdeklik a lanyok,de nem fekszik le veluk,mert,pl:nem tud csajozni,attol még hetero.Ha pedig fiukrol fantazil egy fu,ha lefexik,ha nem,biszexualis.
2019. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Egészen fiatal koromban (15 évesen) jöttem rá. Az egyik barátommal először közös recska volt, aztán több.

Majd ez a kaland elmúlt. Azóta barátnőim voltak/vannak, akik -és általában véve a női nem- mindig felizgatnak /-tak.

De néha vannak fiús időszakok is, amikor kell ez a kis plusz.

Itthon nem tudják, az eddigi barátnőim -egyet kivéve, aki szintén biszex volt, és nem hogy elfogadta, hanem támogatta is- nem tudták/tudják.

Én nem is akarom leállítani ezt a dolgot...

2019. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Én is azt gondoltam a barátaimról, hogy nem elfogadóak. Mégis, mikor (egyenként, négyszemközt) elmondtam nekik, hogy biszex vagyok, mindannyian elfogadták, és nem csinálnak belőle ügyet.

A kérdésre is válaszolva: Nagyon fiatalon, lényegében mikor elkezdtem rejszolni. Fiúkra is gondoltam, róluk is (sőt, nagyobbrészt róluk) fantáziáltam. Persze akkor még nem is hallottam olyanról, hogy biszex, csak azt tudtam, hogy mind két nem vonzz.

2019. aug. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Egy helyes fiu lattam,es erotikus gondolataim voltak.
2019. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!