Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, fèrfiak! El mondjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erokan kérdése:

Fiúk, fèrfiak! El mondjátok a párotoknak, hogy biszexek vagytok? Èn nem merem de így nem lehet normálisan fiú partnert találni. Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mered?
2019. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ menyit ideig szeretnél hazugságokban élni. Ha jól megy a kettős élet, akkor ne és ne a bisexualitásod miatt, hanem mert kimondottan szeretnél a kapcsolatod mellett "pasizni" is.

Ugyanakkor sokféle kapcsolat létezik a teljesen monogámtól a nyitott házasságig. Viszont mindegyikben van egy megbeszélt, vagy hallgatólagos megállapodás a felek között.

2019. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En nem mertem elmondani exemnek. Ujabban meg ismerkedesbel elmondom, mert nem akarok titkolozni. De sajnos a tobbseg nem fogadja jol ezt, vagy nagyon nehezen emesztik meg.


29/F

2019. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. A szerelem a csajoké a szeretkezéssel együtt, a szex pedig a pasiké. Minek bántanád ezzel a barátnődet? Fiatal vagy, ki tudja, meddig lesztek együtt... Emellett azonban pont ezeket a fiatal éveket kell kihasználni. Lépj egyet előre és legyél önmagad! :)
2019. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam egy barátnőmnek és dobott miatta. Azóta csak titokban csinálom.
2019. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmondtam, engem is dobott... Erokan tanulj a hibánkból!
2019. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is kérdés, hogy a párod hogy áll a mássághoz. Ha teljes mértékben elutasítja, akkor inkább ne mondd el neki. Ha elfogadja, akkor hosszú, türelmes munkával megpróbálhatod, cseppenként adagolva, elmondani neki, hogy neked ilyen vágyaid vannak. Ha szerencséd van, ha áldását nem is adja, elfogadja, hogy néha férfivel is együtt lehessél.
2019. aug. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!