Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Megtenném, de félő, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtenném, de félő, hogy nem menne?

Figyelt kérdés

Régóta hajt a gondolat, hogy fiúval is kipróbálnám. Van egy srác akivel össze is jönne, de képe alapján félelmetesen nagy (20/5,)

És ő lenne az aktív.

Szerintem elsőre ez hatalmas lenne, sőt biztos is hogy nem jönne össze. Ki hogy gondolja?

Igazam lehet?


2019. aug. 4. 16:09
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
84%

Khm, esetleg előtte kipróbáltad már, hogy mi fér be, meg mekkora? Meg kell mondjam, hogyha nincs széles csípőd, valszeg az a farok nem fog beférni oda.


Ha mindenképp ezt akarod, akkor javaslom, hogy prosztatamasszázsolj, utána meg próbáld ki, hogy hány ujj fér be.

2019. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vékony alkatom van, szóval nem széles a csípőm. Van egy 15/3,8 dildom azzal élvezetes a maszti, de ezért is félek hogy ahhoz nemtudnék kitágulni :(
2019. aug. 4. 16:42
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
90%
Figyi, sajnos itt meg kell lépni a korlátot, ha ennyire áll a pöcköd egy nagy farokra...
2019. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ne félj, be fog az csúszni. Ha nagyon tartasz tőle, lehet kapni sprayt, ami ellazít. Egy próbát megér.
2019. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ezt mem ertem.van egy fiu akivel osszejonnel,szuper es vegre van valakid.es orulj neki hogy nagy a farka.azert mert 2fiu agyba bujik kotelezo az anal szex??azonkivul is erezhetitetk amit akrtok.Az anal nem kotelezo
2019. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Engem kifejezetten a szex része érdekel. Nem kapcsolat csak a szex átélése. Ezt irtam is.
2019. aug. 4. 18:39
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Bár mi férfi és nő vagyunk....de amikor én dugtam felcsatolhatóssal a volt páromat, akkor mivel felizgattam, kívánta, ellazult, befért a nagyon vastag műpénisz is neki. :)
2019. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
elsőre nem is kell. Probálkozni lehet/kell és majd kiderül.
2019. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tágítanod kell, így ha találkára kerül a sor, vidd a műfarkat és előbb azzal dugjon. Utána jöhet az igazi vastagabb, ha vastagabb.


Egyébként nem biztos hogy akkora, a kerületből átmérő számítás nem mindenkinek sikerül :D

2019. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!