Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok,biszex. Lassan 2 éve van barátnőm,de az utóbbi időben nagyon felerősödtek bennem a biszex vágyak. Kiróbálnám sráccal is. Annyit nem ér egy kaland,hogy eldobjam a kapcsolatom ezért,de úgy érzem felemészt belülről a vágy. Próbáltam óvatosan beszélni erről,hogy ne buktassam le magam,de nem volt erre vevő,kissé elutasító. Nem homofób,de nem is igazán rajong ezért.Ti mit gondoltok,mi lenne az aranyközépút? Simán dugjak félre,majd nyugtassam magam,hogy "sráccal nem megcsalás" ?.. Nehéz így.

2019. aug. 3. 14:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nanááá! :)
2019. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Csak szoptass férfiakat, nyomd a farkadhoz a fejüket úgy, hogy ne tudjanak szabadulni!
2019. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#12

Szoptatni csak a nők tudnak szülés után, amikor etetik a gyermeküket. A férfiak szopatnak!

A többi stimt.

2019. aug. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát javítva: Csak szopass férfiakat, húzd a farkadra a fejüket úgy, hogy ne tudjanak szabadulni! - nagyjából így helyes... :) :)
2019. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nehez ügy. nekem is van baratnöm mar jo ideje es enis neha vagyok arra hogy fiuval "rosszalkodjak" :D nem mondtam meg el neki de megcsalni en sem szeretnem.
2019. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
33%
Akkor ne mondj semmit, csak csináld. Rosszalkodj! :)
2019. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!