Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok,biszex. Lassan 2 éve van barátnőm,de az utóbbi időben nagyon felerősödtek bennem a biszex vágyak. Kiróbálnám sráccal is. Annyit nem ér egy kaland,hogy eldobjam a kapcsolatom ezért,de úgy érzem felemészt belülről a vágy. Próbáltam óvatosan beszélni erről,hogy ne buktassam le magam,de nem volt erre vevő,kissé elutasító. Nem homofób,de nem is igazán rajong ezért.Ti mit gondoltok,mi lenne az aranyközépút? Simán dugjak félre,majd nyugtassam magam,hogy "sráccal nem megcsalás" ?.. Nehéz így.

2019. aug. 3. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mire vágysz pontosan?
2019. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Egy az egybe mondd meg neki, őszintén, ahogy egy kapcsolatban kell.
2019. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Azt gondolom, hogy sokkal rosszabb elfojtani a vágyaidat, mint megtartani a kapcsolatot. Nyilván szereted a párodat, nem akarod elveszíteni, viszont vannak olyan vágyaid, amiket meg szeretnél élni, ki szeretnél elégíteni. Próbáld ki azt, hogy a párod nem tudja és lefekszel egy fiúval. Vagy ha gyors a tempó, akkor először csak szopass le egy srácot, az még nem ciki. A kapcsolatodban pedig alkalmazd a ha nem tudom, nem fáj elvet. Vágj bele.
2019. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyet értek az elöttem szólóval.


Amit hozzátennék, hogy amennyiben a fiús szex bejön neked, s igazán vágysz rá, akkor ajánlatos olyan partnerrel élned, aki ezt elfogadja és támogatja.


Nagyon szabad, felszabadult, és energikus életet lehet úgy élni, hogy egy ennyire erős és meghatározó vágyadat szabadon kiélheted.


Az csak hab a tortára, ha a párodat még izgatja is a dolog, persze bejön a képbe, hogy egy ilyen "megértő" lányka maga is előállhat kérésekkel, amit már neked kellene elfogadnod.


Az én házasságomban ilyen kérés-kérdés, hogy a feleségem néha másal is szeretkezhessen, s én néha szopathassak más férfiakat.


Álmom vágyam, (még csak kétszer jött össze), hogy akivel szeretkezik, az cummantson le engem szeretkezés után :)

2019. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket. A "ha nem tudja,nem fáj" ötlet nem tetszik nekem,mert engem is próbált már más így átejteni,és később jöttem rá. Szar érzés nagyon. A korrekt módszert kellene választanom,és elmondanom neki. Félek,hogy kevésbé leszek "macsó" a szemében ezek után.
2019. aug. 3. 20:08
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég macsó az a csávó, aki nem csak nőket, de férfiakat is meghódít?😜

21F

2019. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért írtam neked ezt a verziót, mert én annak idején elmondtam korrektül a barátnőmnek. Kidobott... Szóval gondold át....
2019. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hatos nálad a pont. :) Bírlak, de nagyon!
2019. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Négyes, te meg hatalmas vagy! :) Szintén bírlak! :)
2019. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen jófejek vagytok:)
2019. aug. 4. 01:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!