Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Minden csajnak máshogy néz ki...

Minden csajnak máshogy néz ki a szüzhártyája? 16/L

Figyelt kérdés

mert enyém igy néz ki


[link]


2010. júl. 7. 15:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
11 évesen a punciját fotózza? Bazz, a mai fiatalság...
2010. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

szerintem többet tud fejben a szexről és védekezésről és saját testéről, mint itt némelyik 16 éves, aki már csinálja is !!!

Az, hogy lefotózta saját punciját az ő dolga, meg akarta vizsgálni közelebbről vagy mit tudom én , körbekérdezte rendesen a családot most akkor ott hogy is fér be majd a f.arka a pasinak, de megvan a magához való esze, de tény, hogy ami biológia az minden érdekli és állandóan erről olvas !:)

2010. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem a húgodnak írtam, 11 év az túl fiatal, minimum nálam a 16, a kérdezőnek írtam:D
2010. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
én a 16:24 nek írtam a 16 :29 vagyok :D
2010. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ja, oké, amúgy 11évesen mit foglalkozik a szexel a húgod?:D

Korai még neki sztem, koraérett a mai fiatalság.

2010. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

hm,emelt szintű bioszos suliba jár és elég sokat tanulnak már ott is a női/férfi nemről, ami meglepő volt számomra, mert mi nyolc év alatt szinte semmit nem tanultunk általánosban, a felvilágosító óra is mi volt, kiosztottak mindenkinek egy egy óvszert és még ha kérdeztünk zavarban voltak !XD

Az nem baj, ha érdeklik a dolgok a szex, sokat olvas róla! a fiúk nem érdeklik még egyáltalán, mert gyerekesek :Dés még ebben a korban amúgy is csak egymás piszkálása megy szerintem a fiúk és lányok közt , ha meg rib-anckodni akar, akkor beöntöm a punciját az biztos!XD

2010. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Aha, értem:D

Akkor vigyázz rá, nehogy elzülljön:)

2010. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
hát persze vigyázok, és igyekszem felkészülni, hogy tudjak válaszolni mindenre amit kérdez, mert sokszor égő, hogy nem tudok segíteni :XD
2010. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
a néger csajoknak fekete!
2010. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

én se tudtam hogy másxD

nekem amúgy az első..XDD

2010. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!